• DOLAR 32,20 %0.05
  • EURO 34,99 %0.17
  • ALTIN 2.462,51 %0.03
  • BİST100 10.899 %0.04
  • BITCOIN 69.721 %-0.4
  • ETHERIUM 3.774 %-0.01
18°

Oktay yılmaz Haberleri

oktay yılmaz haberleri ve güncel oktay yılmaz gelişmeleri, oktay yılmaz ile ilgili tüm video, oktay yılmaz fotoğrafları ve oktay yılmaz haberleri Bursa Haber - Bursa Haberleri - Bursa Basın sitemizde


Bursa

Bursa'da, Batı Trakya Türklerinin hakları için ömrünü adayan Dr. Sadık Ahmet'in hayatını konu alan 'Sadık Ahmet' adlı filmin gala gösterimi,...

Bursa

Yıldırım Belediyesi, sömestr tatilinde karne alan çocuklar için bir dizi etkinlik düzenleyerek çocuklara unutulmaz anlar yaşattı.

Bursa

Yıldırım Belediyesi’nin Karapınar Mahallesi’ne kazandırdığı Yıldırım Gençlik Merkezi Kütüphanesi gençlerin teveccühünü kazandı.

Bursa

Yıldırım Belediyesi, Sosyal İnovasyon ve Girişimcilik Merkezi, 8 bin 638 kişiyi meslek sahibi yaparken, 820 kişiyi de istihdama kazandırdı.

Bursa

Yıldırım Belediyesi, Çınarönü ve Sakarya Mahalleleri'nde tamamlanma aşamasına gelen iki yeni spor salonu için açılış için gün sayıyor.

Bursa

 Yıldırım Belediyesi, çocukların gelişimine destek olmak amacıyla düzenlediği eğitim ve kişisel gelişim kurslarına bir yenisini ekledi.

Bursa

Yıldırım Belediyesi, özel gereksinimli bireylerin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek olan "Makbule-Tevfik Yıldırım Engelsiz Yaşam Merkezi"nde çalışmaların yüzde 50'sini tamamladı.

Bursa

Yıldırım Belediyesi,2023-2024 eğitim öğretim yılının ilk dönemini tamamlayan öğrenciler için 26-28 Ocak tarihleri arasında karne şenliği düzenliyor.

Bursa

Yıldırım Belediyesi, üniversite sınavlarına hazırlanan gençlerin seviyelerini değerlendirmelerine ve sınav sürecini deneyimlemelerine yardımcı olmak amacıyla ücretsiz Temel Yeterlilik Sınavı (TYT)...

Bursa

Yıldırım Belediyesi, sömestir tatili süresince öğrencilere özel bir kampanya düzenliyor.

Bursa

Yıldırım Belediyesi’nin 20 Ocak’ta ücretsiz olarak düzenleyeceği Temel Yeterlilik Sınavı deneme oturumunda üniversite adayları kendini deneme imkânı bulacak.

Bursa

Yıldırım Belediyesi, Mimar Sinan Mahallesi'nde 6 bin metrekarelik rezerv yapı alanında kentsel dönüşüm çalışmalarına devam ediyor.