Yıldırım’da ‘Eğlence’ zamanı

Bursa'da Yıldırım Belediyesi, 2023-2024 eğitim öğretim yılının ilk dönemini tamamlayan öğrencilere özel bir etkinlik düzenliyor. 26-28 Ocak tarihleri arasında Barış Manço Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek olan 'Yıldırım'da Karne Şenliği'nde çocuklar, eğlenceli etkinliklerle dolu keyifli anlar yaşayacak.

Etkinlik kapsamında, 26 Ocak'ta başlayacak ve 28 Ocak'a kadar sürecek olan şenlikte çocuklar, oyunlardan okçuluk deneyimine, yüz boyama etkinliklerinden müzikli drama oyunlarına kadar pek çok aktiviteyle buluşacaklar. Ayrıca, yarıyıl tatili süresince Kaplıkaya Cazibe Merkezi Akvaryumu da öğrencilere ücretsiz ziyaret imkanı sunacak.

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, yoğun bir eğitim-öğretim dönemini geride bırakan öğrencileri kutlayarak, "Çocuklarımızı eğitim döneminde hep yanlarında hissettik ve destekledik. Şimdi ise sömestr tatilinde de onları unutmadık. Karne şenliğimizde çocuklarımız, tatiline mutlu bir başlangıç yapacaklar. Tüm çocuklarımızı, bir dönemin yorgunluğunu atıp eğlenceli anlar geçirmek için Yıldırım'da düzenlenen Karne Şenliği'ne bekliyoruz" dedi.

AW125304_03

İnegöl'de Otomobil-Motosiklet Çarpışması: 3 Yaralı İnegöl'de Otomobil-Motosiklet Çarpışması: 3 Yaralı

AW125304_02