Yıldırım Belediyesi, Sömestr Tatilinde Çocuklara Keyif Dolu Anlar Yaşattı

Barış Manço Kültür Merkezi'nde 26-28 Ocak tarihleri arasında gerçekleşen 'Yıldırım'da Karne Şenliği'nde çocuklar, eğlenceli oyunlardan okçuluk deneyimine, yüz boyama etkinliklerinden müzikli drama oyunlarına, çocuk tiyatrolarından sihirbaz gösterilerine kadar geniş bir etkinlik yelpazesiyle keyifli vakit geçirdi.

Fuaye alanında kurulan Molla Yegan Çocuk Üniversitesi atölyelerinde çocuklar, farklı alanlarda deneyim kazandılar.

Ayrıca, yarıyıl tatili süresince Kaplıkaya Cazibe Merkezi Akvaryumu, öğrencilere ücretsiz ziyaret imkanı sunularak çocuklara su altı dünyasını keşfetme fırsatı tanındı.

Yıldırım Belediye Başkanı Yılmaz, karne dönemlerinin çocuklar için önemli olduğunu belirterek, "Çocuklarımızın tatillerini daha iyi bir şekilde geçirmesi için düzenlediğimiz etkinliklerle, Yıldırım’da çocuk olmanın ayrıcalığını yavrularımıza hissettirmek istedik.

Nasıl bir anne, bir baba için en büyük huzur çocuklarının mutluluğu ise bizler için de çocuklarımızın bir tebessümünden, gözlerinin içindeki mutluluktan daha değerli bir hazine yok. Yıldırım’ın, başta çocukların olmak üzere tüm insanlarımızın mutluluğu, huzuru ve güveni için çalışıyoruz.

Bursa'da Bakan Işıkhan'ın Katılımıyla Sivil Toplum Buluşması Bursa'da Bakan Işıkhan'ın Katılımıyla Sivil Toplum Buluşması

Evlatlarımızın gözünün içinde gördüğümüz parıltı, bizim yaptığımız çalışmaların en büyük ödülü" dedi.

Düzenlenen etkinliklere katılan veliler de memnuniyetlerini dile getirerek, Yıldırım Belediyesi ve Başkan Yılmaz'a teşekkür etti.

Çocukları için düzenlenen etkinliklerin çocuklarının hem eğlenmelerini hem de öğrenmelerini sağladığını belirten veliler, geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da unutulmadıkları için teşekkürlerini iletti.

YB (16)-12

YB (4)-101

YB (15)-12

YB (6)-91