• DOLAR 32,79 %-0.14
  • EURO 35,16 %-0.10
  • ALTIN 2.443,98 %-0.27
  • BİST100 10.771 %0.29
  • BITCOIN 63.890 %-0.61
  • ETHERIUM 3.425 %-1.87
18°

NATO Haberleri

NATO haberleri ve güncel NATO gelişmeleri, NATO ile ilgili tüm video, NATO fotoğrafları ve NATO haberleri Bursa Haber - Bursa Haberleri - Bursa Basın sitemizde


Gündem

 Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, NATO üyesi birçok devletin İsrail'i desteklediğini belirterek, "Filistin kahramanlığının, Filistin direnişinin, Filistin fedakarlığının ve...

Dünya

İspanya'nın başkenti Madrid'de gerçekleşen NATO Parlamenterler Asamblesi 68. Genel Kurulunda konuşma yapan NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg,

Gündem

Dünyadaki benzer tesislere göre daha gelişmiş özelliklerle donatılan DUNKER sayesinde NATO ve farklı ülkelere hizmet ihracı sağlama imkanı olacak.

Dünya

Yunanistan NATO görevi yapan Türk F-16 uçaklarına S-300 hava savunma sistemleri ile radar kilidi atması iki ülke arasındaki gerilim yaşandı.

Dünya

NATO, "açık kapı" politikası izlese de ittifaka üye olabilmek için oy birliği şartı ve çok uzun, çok aşamalı bir süreç...

Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın NATO Liderler Zirvesi kapsamında Amerikan Başkanı Joe Biden ile görüşme gerçekleştirdi.

Dünya

Basın toplantısı gerçekleştiren Jens Stoltenberg, "Rusya, 2010 yılında stratejik konseptte dış ortak iken şimdi direkt tehdit olarak tanımlanıyor."

Dünya

NATO ülkeleri liderleri, İsveç ve Finlandiya'yı ittifaka katılmaya davet etme kararı aldı ve katılım protokollerini imzalama konusunda uzlaşmaya vardı.

Gündem

Jens Stoltenberg, İsveç ve Finlandiya'nın NATO'ya katılım için Türkiye ile mutabakata vardığını, Türkiye'nin endişelerinin giderileceğini söyledi.

Dünya

NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, Türkiye'nin İsveç ve Finlandiya'nın NATO üyeliğiyle ilgili olarak sahip olduğu meşru güvenlik endişeleri.

Dünya

Finlandiya'yı ziyaret eden NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, Cumhurbaşkanı Sauli Niinistö ile ortak basın toplantısı gerçekleştirdi.

Dünya

Amerika'nın başkenti Washington’da Amerika Dışişleri Bakanı Antony Blinken ile görüşen Jens Stoltenberg, görüşme sonrasında ortak basın toplantısı düzenledi.