• DOLAR 32,90 %0.22
  • EURO 35,34 %0.54
  • ALTIN 2.460,41 %0.40
  • BİST100 10.739 %-0.30
  • BITCOIN 61.600 %-3.9
  • ETHERIUM 3.310 %-5.38
31°

Ekonomi Haberleri

ekonomi haberleri ve güncel ekonomi gelişmeleri, ekonomi ile ilgili tüm video, ekonomi fotoğrafları ve ekonomi haberleri Bursa Haber - Bursa Haberleri - Bursa Basın sitemizde


Ekonomi

Hazine ve Maliye Bakanlığı, BDDK kararlarına dair, Alınan tedbirler Türkiye Ekonomi Modelimiz çerçevesindeki selektif kredi yaklaşımımızı finansal istikrar.

Ekonomi

Ekonomik ömrünü tamamlamış rüzgar santrallerinde bulunan ekipmanların tamamı geri dönüşümle tekrar ekonomiye kazandırılırken, kullanılabilir durumda.

Ekonomi

Küresel piyasalarda, devam eden resesyon endişelerine karşın ekonomilerde yumuşak bir iniş yapılabileceğine dair yorumların etkisiyle pozitif bir seyir.

Ekonomi

Ekonomi Koordinasyon Kurulun, son toplantısında, ürün takibinin anlık olarak yapılmasına imkan sağlayacak yeni dijital sistemin kurulmasını kararlaştırdı.

Ekonomi

Yastıkaltı altınların ekonomiye kazandırılmasının hedeflendiği Hazine ve Maliye Bakanlığınca hazırlanan "Altın Tasarruf Ekosistemi Projesi."

Ekonomi

Ticaret Bakanlığın araştırmasına göre, tüketiciler, "ülkenin ekonomik kalkınması için yararlı olması" ve yerli üretimi artırarak işsizliğin azalması.

Ekonomi

Dolar/TL, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kabine Toplantısı'nın ardından ekonomiye ilişkin yaptığı açıklamaların ardından yüzde 22,3 değer kaybederek 14,2748 indi.

Ekonomi

Küresel piyasalar Kovid-19 salgınında aniden ortaya çıkan Omicron varyantına dair endişelerin azalması ve Çin'in ekonomiyi destekleyici adımlarıyla pozitif.

Bursa

Bursa Ticaret Borsası (Bursa TB) Yönetim Kurulu Başkanı Özer Matlı, Türkiye ekonomisinin üçüncü çeyrek büyüme performansına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Ekonomi

Fitch Ratings Kıdemli Direkörü Erich Arispe Morales’in Türkiye’nin farklı türden şoklara uyum sağlayarak büyüme kaydetmeyi başardı.

Dünya

Dünyanın önde gelen 20 büyük ekonomisinin maliye ve sağlık bakanları, dünya nüfusu yüzde 70'i 2022 yılı ortasına kadar Kovid-19'a karşı...

Bursa

BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, küresel ekonominin pandemi koşullarıyla yeniden şekillendiği bir dönemde iş dünyasının yeni hedeflere odaklandığını belirterek,...