Türkiye'nin Nisan Ayı Otomotiv İhracatı %2 Arttı Türkiye'nin Nisan Ayı Otomotiv İhracatı %2 Arttı

Şirketten yapılan açıklamaya göre, OYAK Grubu Şirketleri bünyesinde hizmet veren GüzelEnerji'nin TotalEnergies İstasyonları, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Mehmetçik Vakfı yönetimindeki istasyonlarla büyümeye devam ediyor.

Bu kapsamda, TotalEnergies İstasyonları Etimesgut, Beytepe, Ümitköy ve Yenimahalle'de yeni istasyonların açılışını yaptı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen OYAK Enerji Sektörü Grup Başkanı Yüksel Yılmaz, OYAK, GüzelEnerji ve TotalEnergies İstasyonları olarak yeni bir vizyon ve yaklaşım ortaya koyduklarına işaret ederek, şu ifadeleri kullandı:

"OYAK'ın stratejik yaklaşımı ve multidisipliner bakış açısıyla TotalEnergies'in küresel gücünün birleşmesiyle Türkiye'de dönüşüm yaşayan TotalEnergies İstasyonları artık sürdürülebilir enerji kaynaklarına, elektrik enerjisine ve fark yaratan hizmetlere yatırım yapıyor. Bunun ilk örneği, 2022 yılının haziran ayında açılışını gerçekleştirdiğimiz Başakşehir Mehmetçik 2 No'lu Akaryakıt İstasyonu oldu. OYAK ve TSK Mehmetçik Vakfı ile iş birliğimiz sürüyor. Açılışını gerçekleştirdiğimiz TSK Mehmetçik Vakfı Etimesgut TotalEnergies İstasyonu da bu sürecin bir temsilcisi. Ortak değerlerde buluştuğumuz TSK Mehmetçik Vakfı ile birlikte, gelecek nesillere sürdürülebilir bir çevre yaratacak istasyonlarımızın sayısını, Cumhuriyetimizin 100'üncü yılına yaraşır şekilde, artırmaya devam edeceğiz."

Kaynak: aa