Özdilek Bursa’da Kurbanlık Koç Satışları Başladı!

Kıvırcık cinsi kurbanlık koç canlı kilogram fiyatı, 79.90 TL’den satışa sunuluyor.  Kurbanlık koçlar kredi kartına vade farksız 9 aya varan taksit imkanıyla
10 Temmuz tarihine kadar Özdilek Bursa Alışveriş Merkezi’nde.

Kurban Bayramı yaklaşırken Özdilek Bursa merkez şubesinde, kurbanlık koç satışları başlıyor. 24 Haziran ile 10 Temmuz tarihleri arasında satın alınabilecek kurbanlıklar, Özdilek’in kendi tesisleri olan Tabiat Tarım çiftliğinde yetiştiriliyor.

Bursa Yenişehir’de 800 dönümlük arazi üzerine kurulu olan Tabiat Tarım çiftliğinde, ISO 22000 Gıda Güvenliği Belgesi ile yetiştirilen hayvanlar, çiftlikte üretilen doğal ve sağlıklı yemlerle besleniyor. Türkiye’nin ve dünyanın en kaliteli ve lezzetli et üretimini yapma fikrinden yola çıkarak kurulan çiftlikte, üretilen kurbanlık koçlar, güvenilir ve hijyenik şartlarda sunuluyor. Kıvırcık cinsi koçların canlı kilogram fiyatı 79,90 TL’den ve kredi kartına vade farksız 9 aya varan taksit imkanıyla satışa çıkartılıyor.  

Bayramın ikinci gününde de satışlar devam ediyor!

Yenişehir'de Dört Mevsim Yenişehir Fotoğraf Yarışması kış etabı tamamlandı Yenişehir'de Dört Mevsim Yenişehir Fotoğraf Yarışması kış etabı tamamlandı

Kurbanlık koçların satışı Özdilek Bursa merkez şubesinde, bayramın ikinci gününe kadar devam ediyor. Satış noktasında, kurbanlık hayvanların sağlığına yüksek hassasiyet gösterilmesinin yanı sıra çevre temizliği konusunda da üst düzey önlem ve tedbirlerle hizmet veriliyor. 24 Haziran - 10 Temmuz tarihlerinde randevu usulüyle organize edilecek kesim işlemleri, hijyenik bir ortamda, uzman kasaplar eşliğinde ve İslami koşullara uygun olarak gerçekleştiriliyor.  

Özdilek, kurban alımından itibaren misafirlerine adım adım profesyonel bir hizmet sağlıyor. Kurbanlıklar, veteriner hekimler tarafından özenle seçilip satışa sunuluyor. Randevu sistemiyle yapılacak kesimlerde emanete bırakılan kurbanlıklar için sahiplerine kesim tarihi ve kesim saati fişi teslim edilerek belirtilen saatte kesim işlemi gerçekleştiriliyor. Kurbanlıklarını seçen kişilerin seçtikleri hayvan özel olarak numaralandırılıyor, seçilen hayvanın başında vekalet vererek kesim yaptırılıyor ve sonrasında aynı hayvan parçalanmış olarak servis ediliyor.