• DOLAR 32,20 %-0.01
  • EURO 35,03 %0.02
  • ALTIN 2.516,34 %0.63
  • BİST100 10.717 %0.69
  • BITCOIN 66.850 %-0.78
  • ETHERIUM 3.081 %-0.54
26°

Mehmet Muharrem Kasapoğlu Haberleri

Mehmet Muharrem Kasapoğlu haberleri ve güncel Mehmet Muharrem Kasapoğlu gelişmeleri, Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile ilgili tüm video, Mehmet Muharrem Kasapoğlu fotoğrafları ve Mehmet Muharrem Kasapoğlu haberleri Bursa Haber - Bursa Haberleri - Bursa Basın sitemizde


Bursa

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Bursa Uludağ Üniversitesi’ne kazandırılan UEFA standartlarındaki yeni futbol sahası, törenle hizmete açıldı.

Bursa

Bursa buluşma programında yaklaşık 2000 genç, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ile...

Gündem

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, öğrenci yurtlarında yerleştirme oranı yüzde 92'ye ulaştığını duyurdu.

Eğitim

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ankara'daki Cebeci Site Yurdu'nda düzenlediği basın toplantısında, yeni bir döneme başladıklarını söyledi.

Gündem

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yarış startını verdi. Yüzücüler sırayla iskeleden atlayarak, boğazın serin sularında yarışmaya başladı.

Spor

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, sporun her branşında gelişime katkı sağlamayı amaçladıklarını ve sporcuların potansiyelinin farkında.

Gürsu

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Gürsu ilçesinde gençlik merkezi ve Uludağ Üniversitesi yerleşkesinde Genç Ofis'in açılışlarını gerçekleştirdi.

Bursa

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, AK Parti Bursa İl Başkanlığı'nı ziyaret ederek teşkilat üyeleriyle buluştu.

Gündem

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, bakanlığa toplam 1575 personel alınacağını duyurdu.

Eğitim

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 2021-2022 eğitim öğretim dönemi yükseköğrenim burs ve kredi başvuru sonuçlarının açıklandığını duyurdu.

Gündem

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 2021-2022 eğitim öğretim dönemi burs ve kredi başvurularının başladığını duyurdu.

Gündem

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yükseköğrenim öğrencileri ekim ayı burs ve kredi ödemeleri hesaplara yatırılmaya başlandığını açıkladı.