• DOLAR 32,90 %0.22
  • EURO 35,34 %0.54
  • ALTIN 2.460,41 %0.40
  • BİST100 10.739 %-0.30
  • BITCOIN 61.600 %-3.9
  • ETHERIUM 3.310 %-5.38
31°

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Haberleri

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi haberleri ve güncel Cumhurbaşkanlığı Külliyesi gelişmeleri, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi ile ilgili tüm video, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi fotoğrafları ve Cumhurbaşkanlığı Külliyesi haberleri Bursa Haber - Bursa Haberleri - Bursa Basın sitemizde


Siyaset

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin önemli isimlerinden biri olan Prof. Dr. Mehmet Öz'ü kabul etti.

Gündem

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin siyasi sahnesinde önemli bir adımı temsil eden bir buluşmaya imza attı.

Gündem

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki Kabine Toplantısı sonrası basın mensuplarının sorusunu yanıtladı.

Ekonomi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki Kabine Toplantısı'ndan sonra basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Sağlık

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde yapılan Kabine Toplantısı'ndan sonra gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Gündem

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki Kabine Toplantısı'ndan sonra millete seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, önemli açıklamalarda bulundu.

Gündem

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Sergi Salonu'nda, Devlet Korumasından Yararlanmış Gençlerin Kamu Kurumlarına Yerleştirilmesi Kura Töreni gerçekleşti.

Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Ülkemizin bağımsızlığına ve milletimizin hassasiyetlerine saygı duymayan hiç kimse, sıfatı ne olursa olsun, bu ülkede barınamaz."

Siyaset

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suriye'den Türkiye'ye yönelik terör saldırılarının kaynağı mahiyetindeki kimi yerler konusunda artık tahammül kalmadığını belirterek, "Buralardan kaynaklanan tehditleri, ya...