• DOLAR 32,50 %0.08
  • EURO 34,78 %-0.12
  • ALTIN 2.496,45 %0.48
  • BİST100 9.693 %1.77
  • BITCOIN 65.243 %1.73
  • ETHERIUM 3.155 %2.67
10°

Alper Gezeravcı Haberleri

Alper Gezeravcı haberleri ve güncel Alper Gezeravcı gelişmeleri, Alper Gezeravcı ile ilgili tüm video, Alper Gezeravcı fotoğrafları ve Alper Gezeravcı haberleri Bursa Haber - Bursa Haberleri - Bursa Basın sitemizde


Bilim ve teknoloji

Türkiye’nin ilk astronotu Alper Gezeravcı, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesinde gençlerle buluştu.

Bursa

Alper Gezeravcı, GUHEM'in uzay farkındalığına katkısını vurgulayarak, "Gelecekte uzaya adım atacak gençleri GUHEM'e bekliyorum" ifadesini kullandı.

Bursa

Alper Gezeravcı, "Bugüne kadar bu göreve teşebbüs edememiştim. Hayalim, başka milletlerin hayali elinde olan mutluluklarla tatmin olmayı bilmekti" dedi.

Gündem

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin ilk astronotu Alper Gezeravcı ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

Gündem

SpaceX: Türk Astronot Alper Gezeravcı'nın Ekibi, İniş İçin Olumsuz Hava Şartları Nedeniyle ISS'den En Erken 5 Şubat'ta Ayrılacak.

Gündem

Alper Gezeravcı, Axiom-3 uzay misyonu için ISS'ye gitmeye hazırlanırken, uğurlama töreninde "Bu bir hikayenin başlangıcı, bir varış noktası değil" dedi.

Bursa

Uludağ Koleji öğrencileri, Türkiye'nin ilk astronotu Alper Gezeravcı'ya olan hayranlıklarını ve takdirlerini dile getirmek için son derece özgün bir etkinlik...

Bursa

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, 7 gündür uzayda olan ilk Türk astronot Alper Gezeravcı ile GUHEM'de bağlantı kurdu.

Bursa

Türkiye Uzay Ajansı (TUA) Başkanı Serdar Hüseyin Yıldırım, uzaya gönderilecek ilk Türk astronot Alper Gezeravcı'nın yer çekimsiz ortamda yapması için...

Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan, uzaya gidecek Alper Gezeravcı ve Tuva Cihangir Atasever'e, uzaya götürecekleri Türk bayraklarını teslim etti.