Portekizli futbolcu, Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri'nde gerçekleşen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

thumbs_b_c_be5fdf9f5c61e31152ebbad625a00421

Galatasaray'ı deplasmanda mağlup etmekten duydukları mutluluğu dile getiren Miguel Crespo, "Maçtan önce Mesut Özil, gerçek Fenerbahçeli olmak için Galatasaray'a gol atmak gerektiğini söylemişti.

Bunu gerçekleştirdiğim için çok mutlu oldum. Galatasaray'a gol atarak gerçek bir Fenerbahçeli oldum. Fenerbahçe'yi kalpten çok seviyorum. Şans geldiğinde elimden gelenin en iyisini yapmak istiyorum."

Derbide iyi mücadele ettiklerini belirten 25 yaşındaki orta saha futbolcusu Miguel Crespo, "Gerçekten zor bir maçtı. Çok iyi hazırlanmıştık. Üç puan aldığımız için mutluyuz.

Kulüpteki herkes çok mutlu. Bu derbide gol atmanın önemini maçtan önce biliyordum. Luiz Gustavo bu maçın ve gol atmanın önemini bana anlatmıştı. Golden daha çok galip geldiğimiz için mutluyum."

Arjantinli efsane golcü Hernan Crespo'nun attığı gol dolayısıyla kendisini sosyal medya Twitter'da tebrik etmesiyle ilgili görüşlerini aktaran Portekizli futbolcu, "Kendisi çok büyük bir futbolcu.

Efsane bir futbolcudan böyle büyük bir övgü almak benim için çok önemli. Kendisinin bu mesajı atması da bu maçın ne kadar büyük olduğunu gösteriyor."

Galatasaray müsabakasından sonra Fenerbahçe taraftarların Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri'nde takımı karşılaşmasıyla ilgili Miguel Crespo, "Taraftarların sevgisini gördüm.

Çok büyük kalabalık vardı. Bu, ne kadar büyük bir taraftara sahip olduğumuzu gösteriyor. Bu yolda onların desteği bizim için çok önemli."