Ümit Şengül: “Oynayacağımız iki maç, hayati önem taşıyor”

Bursa Belediye Başkanları Bursaspor'u Ziyaret Etti Bursa Belediye Başkanları Bursaspor'u Ziyaret Etti

Bursaspor Teknik Direktörü Ümit Şengül, yarın oynanacak Nazilli Belediyespor maçının kritik önemde olduğunu belirterek, "Oynayacağımız iki maç ilerisi için hayati önem taşıyor. Yarınki maçı kazanmamız gerekiyor. Sahada galibiyeti isteyen bir Bursaspor olacak" dedi.

Bursaspor'un teknik direktörü Ümit Şengül, yarın oynanacak Nazilli Belediyespor maçının hayati önem taşıdığını söyledi.

Şengül, basın mensuplarının sorularını yanıtlarken, "Ankaraspor maçında takımda inanılmaz bir özveri vardı. Oyuncularımız geriye düşmelerine rağmen maçı çevirmek için çok uğraştılar. Ben hepsini altyapıdan tanıyorum. Neler yapabileceklerini biliyorum. Oynayacağımız iki maç ilerisi için hayati önem taşıyor. Yarın oynayacağımız maçı ne yapıp ne edip kazanmamız gerekiyor. Galibiyeti isteyen bir Bursaspor olacak sahada. Güzel bir başlangıç yapmamız lazım" dedi.

Ümit Şengül, futbolcularına güvendiğini belirtti ve ekledi: "Maddi sıkıntı çözüldükten sonra farklı bir Bursaspor olacaktır." Şengül, göreve gelme sebebini de açıkladı: "Ben bu çocuklara inandığım için görevi kabul ettim."

Teknik direktör, taraftarla ilgili olarak da şunları söyledi: "Bursaspor Kulübü yıllarca Süper Lig’de oynadı. Herkesin imrendiği bir Bursaspor taraftarı vardır. Gerçek Bursaspor sevdalıları ölüyü diriltir. Taraftarlarla birlikte Bursaspor güzel. Onlar da destek verirse futbolcuların sahadaki motivasyonu çok farklı olacaktır."