Şirketten yapılan açıklamaya göre, AXA Sigorta, "değerli olanı korumak" misyonunun bir parçası olarak, spora sağladığı desteği Hüseyin Eroğlu ile imzaladığı sponsorluk anlaşması ile sürdürüyor.

Bursa PERDER’de Haşim KILIÇ yeniden Başkan Bursa PERDER’de Haşim KILIÇ yeniden Başkan

AXA Sigorta ile Hüseyin Eroğlu'nun değerler ortaklığı, AXA Sigorta Genel Müdürlük binasında üst düzey yöneticilerin katılımıyla düzenlenen imza töreni ile resmiyet kazandı.

- "Her alandan beslenmek bizim için çok kıymetli"

Açıklamada etkinlikteki konuşmasına yer verilen AXA Sigorta Üst Yöneticisi (CEO) Yavuz Ölken, Hüseyin Eroğlu'nu son 5 yıldır yakından takip ettiklerini, bugünün kendileri için çok anlamlı olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

"Hüseyin Eroğlu'nun sporcu kimliğini profesyonel iş dünyamızda nasıl değerlendirebiliriz diye düşündük ve gördük ki kendisinin bize katacağı çok şey var. Takım oyunu oynamak yalnızca sporda değil, iş hayatında, hatta hayatın her alanında çok önemli. Hüseyin Hoca, takım oyununun nasıl oynanacağını hem Türk spor camiasına hem de ekibimize gösterecek çok güzel bir örnek. Zorluklarla nasıl mücadele edilir, geleceğe umutla nasıl bakılır, geleceğe umutla bakmak için nasıl yatırım yapılır konularını spor perspektifinden iş dünyasına aktarmayı amaçlıyoruz. Sürdürülebilir gelişim ve büyüme yolculuğumuzda her alandan beslenmek bizim için çok kıymetli. Hüseyin Eroğlu'nun hem çalışma arkadaşlarımıza hem de acentelerimize deneyimleriyle katkı sağlayacağına gönülden inanıyorum."

Hüseyin Eroğlu da AXA Sigorta'nın kendisinde çok özel bir yere sahip olduğunu vurgulayarak, "Sanırım Türkiye'de çok uzun yıllar sonra ilk kez bir kurum ile teknik direktör arasında böyle bir imza atılıyor. Her zaman ilkleri yapan AXA Sigorta benim için çok özel bir yere sahip. AXA Sigorta'nın değerleri ile benim futbola, hayata, aileme ve geleceğe bakış açım birebir uyumlu. Bizim için değerli olan her şeyi korumaya ve bunu sürdürülebilir hale getirmeye ihtiyacımız var. Birlikte örnek bir hikaye yazacağımıza inanıyor, AXA Sigorta'ya, AXA Sigorta CEO'su Yavuz Ölken'e ve ekibine çok teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Verilen bilgiye göre, başarılı teknik direktör Hüseyin Eroğlu ile yapılan anlaşmanın bir sponsorluktan daha fazlası olduğu, imzalanan sözleşmenin bir "Değerler Ortaklığı" olarak değerlendirilmesi gerektiği aktarılıyor.

Kaynak: