Ahmet Nur Çebi, Vodafone Park'ta gerçekleştirdiği ve gündeme dair önemli açıklamalar yaptığı basın toplantısında adaylığını duyurdu.

thumbs_b_c_d1577e7c83f64b13351d43e851674edd

Karşısına başkanlığı arzu edenlerin çıkmasını istediğini belirten Ahmet Nur Çebi, şu ifadeleri kullandı:

"Mayıs ayında aday olacağım. Genel kurulun önüne çıkacağım, yaptıklarımın hesabını vereceğim. Başkanlığa aday olduğumu buradan açıklıyorum. Beşiktaş başkanlığına aday olmayı arzu eden herkesin, aday olmasını istirham ediyorum.

Bu Beşiktaş için çok kıymetli ve değerlidir. Sadece, hani şu düğünlerde takılıyor ya beşi bir yerde. Beşi bir araya gelip de seçime öyle girmesinler.

Her biri tek tek girecek, adaylığını koyacak, projesini açıklayacak. Biz de yapacağız. Bu Beşiktaş'ın değerini yukarıya çekecektir. Kazanırsam, böyle bir kulübün tekrar başkanı olmaktan da onur duymaya devam edeceğim. Adayım, devam ediyorum."

Yaşanan sıkıntılı sürece karşın devam etmek istediğini söyleyen Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, "Söylentiler var, 'Bırakacak, edecek diye.

Evet yoruldum ama bırakmayacağım. Aday olacağım ve karşıma da değerli bütün arkadaşlarımın çıkmasını istiyorum. Bu bana gurur verir. Eğer tek başıma aday çıkarsam kendimi eksik hissedeceğimi, Beşiktaş adına çok üzüleceğimi de beyan etmek istiyorum."