Kademeli alınan başvurular kapsamında TC kimlik numarasının son hanesi "0" olanlar bugün ve yarın, "2" olanlar 12 Ekim tarihinde, "4" olanlar 13 Ekim tarihinde, 6 olanlar 14 Ekim tarihinde, 8 olanlar 15 Ekim tarihinde başvuru yapabilecek.

e-devlet-6

"İlk Evim, İlk İş Yerim" Projesi'nin "İlk Evim Arsa" başvuruları e-Devlet üzerinden yaşanabilecek yoğunluğun önlenmesi için TC kimlik numarasının son hanesine göre kademeli olarak alınmaya başlandı.

thumbs_b_c_e1738883a8c1187bc321c5cd49d3fb4c

Süphan Dağı Mayıs'ta Beyaz gelinlik giydi Süphan Dağı Mayıs'ta Beyaz gelinlik giydi

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca inşa edilecek "İlk Evim, İlk İş Yerim" sosyal konut projesinde arsa için bugün başlayan başvurular, e-Devlet üzerinden ve projelerin bulunduğu illerdeki Ziraat Bankası şubelerinden yapılmaya devam ediyor.

Arsa başvurularında e-Devlet üzerinden yaşanabilecek yoğunluğun, hizmete erişimi engellememesi için kademeli alınan başvurular kapsamında, Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarasının son hanesi "0" olanlar bugün ve yarın, "2" olanlar 12 Ekim tarihinde, "4" olanlar 13 Ekim tarihinde, 6 olanlar 14 Ekim tarihinde, 8 olanlar 15 Ekim tarihinde başvuru yapabilecek.

Vatandaşlar 16 Ekim tarihinden itibaren herhangi bir sınırlama olmaksızın başvuruda bulunabilecek.