Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü’nün başlatmış olduğu “Şarkılar Bizi Söyler Biz de Şarkı Söyleriz” projesi kapsamında Yıldırım Halk Eğitimi Merkezi tarafından gerçekleştirilen Türk Sanat Müziği (TSM) konseri büyük ilgi gördü.

Yıldırım Halk Eğitimi Merkezi tarafından gerçekleştirilen Türk Sanat Müziği konserine Yıldırım Belediyesi Başkanvekili Hüsamettin Kaplan, Bursa il Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Arzu Ayyıldız ve Yıldırım İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Sevinç katılım sağladı.

 Bursa il Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Arzu Ayyıldız, koro üyelerine ve bu koro çalışmasına vesile olan Yıldırım Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Mustafa Korkmaz’a teşekkürlerini sundu.

Mehmet Hasanoğlu İYİ Parti Bursa İl Başkanlığı'na seçildi Mehmet Hasanoğlu İYİ Parti Bursa İl Başkanlığı'na seçildi

Yıldırım Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Mustafa Korkmaz, Türk müziğinin gelecek nesillere aktartılması ve Türkiye’nin her yerinde yaşatılması amacı ile hayata geçirilen “Şarkılar Bizi Söyler Bizde Şarkı Söyleriz” projesinde bulunmaktan büyük onur duyduğunu ve desteklerinden dolayı koronun değerli şeflerine, orkestrasına, protokol ile katılan konuklara yalnız bırakmadığı için teşekkür etti.

DSCF0021

DSCF0022

IMG_8478

IMG_8519