MÜSİAD Bursa, Taşın Altına Elini Koymaya Hazır

Yönetim Kurulu Başkanı Alparslan Şenocak, “Şehrimizin potansiyelini açığa çıkarmak için taşın altına elimizi koymaya hazırız.” dedi.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Alparslan Şenocak, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları İbrahim Güney, Osman Yetim, Halil Atalay ve Murat Eryağan ile Bursa Valisi olarak görevlendirilen Mahmut Demirtaş’a makamında ‘hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştirdi.

Mudanya Denizinde Kaybolan Çocuk Hayatını Kaybetti Mudanya Denizinde Kaybolan Çocuk Hayatını Kaybetti

‘Güç kaynağımız şehrimiz’
MÜSİAD Bursa’ya ziyaretten dolayı teşekkür eden Bursa Valisi Mahmut Demirtaş; Bursa’nın üretim, ihracat ve istihdam açısından ülke ekonomisinin lokomotif kentlerinden biri olduğunu ve MÜSİAD Bursa’nın bu bağlamda yapacağı katma değerli çalışmaları destekleyeceğini belirterek başarı temennisinde bulundu. Vali Demirtaş, kentin ekonomisinin gelişip kalkınması yolunda gösterdikleri çaba ve gayretlerden dolayı MÜSİAD Yönetimi’ne teşekkür etti. MÜSİAD Bursa Şubesi’nin yürüttüğü çalışmaları ve planladığı projeleri anlatan Yönetim Kurulu Başkanı Alparslan Şenocak da “13 binin üzerinde üyesi ile 1 milyon 800 bin kişinin istihdamına karşılık gelen muazzam bir yapıyı temsil ediyoruz. Bu yolculuk boyunca güç kaynağımız olan şehrimiz Bursa; hem bölge, hem de ülke ekonomisinin gelişmesi noktasında çok kıymetli bir rol üstleniyor. Yüksek teknoloji odaklı üretimin de katkısıyla ihracatta daha iyi bir pozisyonda olmasını arzu ettiğimiz Bursa’mızın potansiyelinin tam anlamıyla açığa çıkması noktasında MÜSİAD olarak elimizi daha fazla taşın altına koymaya hazırız. Bursa Valimiz Sayın Mahmut Demirtaş’ın bu süreçte sağlayacağı katkıları, liderliği de çok önemsiyoruz. Kendisine yeni görevinde başarılar temenni ediyoruz.” ifadelerini kullandı.
 

Editör: Yüksel Aslan