Otobüs ile otomobil kafa kafaya çarpıştı: 1 yaralı

Bursa'nın İnegöl ilçesinde bugün meydana gelen trafik kazasında, bir otomobil ile özel halk otobüsü kafa kafaya çarpıştı. Saat 12.00 sıralarında İnegöl-Alanyurt yolu Esentepe Mahallesi'ndeki altgeçitte gerçekleşen kazada, otomobil sürücüsü Hande E. (33) ve karşı yönden gelen özel halk otobüsü sürücüsü Medeni B. (60) çarpıştı.

Çarpışma sonucunda otomobil savrulurken, olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Kazada yaralanan otomobil sürücüsü, ambulansla İnegöl Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

Trafik kazası, Esentepe Mahallesi'nde meydana geldiği için bölgedeki trafiğin kısmen aksadığı bildirildi. İnegöl Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alınan yaralı sürücünün durumu hakkında henüz bilgi verilmedi.

Güvenlik güçleri, kaza detaylarını incelemeye devam ederken, sürücülerin dikkatli olmaları ve trafik kurallarına uymaları konusunda vatandaşlara çağrıda bulundu. Trafik akışının normale dönmesi için çalışmalar devam ediyor.

AW113410_01

Nilüfer'de Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği ile Kadın Şehitler İçin Fidan Dikimi Nilüfer'de Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği ile Kadın Şehitler İçin Fidan Dikimi

AW113410_04