• DOLAR 32,95 %0.15
  • EURO 35,29 %-0.26
  • ALTIN 2.462,52 %-0.29
  • BİST100 10.716 %-0.48
  • BITCOIN 61.290 %-0.74
  • ETHERIUM 3.403 %2.26
33°

YÜRÜYÜŞ Haberleri

YÜRÜYÜŞ haberleri ve güncel YÜRÜYÜŞ gelişmeleri, YÜRÜYÜŞ ile ilgili tüm video, YÜRÜYÜŞ fotoğrafları ve YÜRÜYÜŞ haberleri Bursa Haber - Bursa Haberleri - Bursa Basın sitemizde


Bursa

Bursa'da yüzlerce kişi, İsrail-Filistin savaşının 218. gününde Anneler Günü vesilesiyle Filistinli anneler ve çocuklar için bir araya geldi. Dualar edildi.

Bursa

Bursa’da 1 Mayıs İşçi Bayramı dolayısıyla sendikaların, sivil toplum kuruluşların ve siyasi partilerin katılımıyla düzenlenen yürüyüşte konuşan Bursa Büyükşehir Belediye...

Bursa

Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla düzenlenen yürüyüşe katılarak, işçi bayramını kutladı.

Bursa

Bursa İl Emniyet Müdürlüğü, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kapsamında düzenlenecek yürüyüşlerle ilgili kapatılacak yolları duyurdu.

Bursa

Bursa üniversitelerinin personeli, Pençe-Kilit Harekâtı'nda şehit düşen askerleri anmak ve İsrail'in Gazze'deki eylemlerini protesto etmek için kısa bir yürüyüş düzenledi.

Genel

- Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın: - "Yürüyüşün, Sakarya'dan Türkiye'ye bir örnek olarak sergilenmesi konusunda herkesi duyarlı davranmaya davet ediyoruz"

Gündem

İHH Kırklareli İnsani Yardım Derneğince İsrail'in Filistin'e yönelik saldırılarında hayatını kaybeden çocuklar için yürüyüş düzenlendi.

Gündem

 Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu'nun (DİSK) "Gelirde adalet vergide adalet" sloganıyla Kadıköy'den Ankara'ya başlattığı yürüyüş kapsamında, sendikalılar Bursa'daki yürüyüşün ardından Bilecik'e...

Gündem

 Bilecik'te, Cumhuriyet'in 100. yılı etkinlikleri kapsamında lise ve öğrencileri "Cumhuriyetin evlatları asırlık yolculuğun izinde" sloganıyla yürüyüş yaptı.

Gündem

 Kırklareli'nde, Cumhuriyet'in 100. yılı etkinlikleri kapsamında sağlıkçılar doğa yürüyüşü yaptı.

Gündem

 Çanakkale'nin Lapseki ilçesinde Filistin'e destek yürüyüşü düzenlendi.

Gündem

 İsrail'in Filistin'e yönelik saldırılarına tepki gösteren bir grup, İstanbul'dan Gazze'ye yürüyüş başlattı.