• DOLAR 32,24 %0.18
  • EURO 34,87 %0.06
  • ALTIN 2.423,34 %0.56
  • BİST100 10.793 %0.00
  • BITCOIN 67.500 %-2.6
  • ETHERIUM 3.720 %-1.02
13°

Vatandaş Haberleri

Vatandaş haberleri ve güncel Vatandaş gelişmeleri, Vatandaş ile ilgili tüm video, Vatandaş fotoğrafları ve Vatandaş haberleri Bursa Haber - Bursa Haberleri - Bursa Basın sitemizde


Bursa

Bursa'nın Yıldırım ilçesinde polisin, üzerinde şüpheli şahıslar olan plakasız motosikleti kovalama anları bir vatandaş tarafından kaydedildi.

Bursa

Bursa'da ani yağmura hazırlıksız yakalanan vatandaşlar sığınacak yer aradı. Bazı çocuklar ise yağmuru sevdi ve hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bursa

Bursa İl Emniyet Müdürlüğü, şehir genelinde vatandaşların huzur ve güvenliğini sağlamak amacıyla operasyon düzenledi.

Bursa

Uludağ'da aç kalan tilkileri kendi elleriyle besleyen insanlar, bu anları cep telefonlarıyla kaydettiler.

Gündem

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun ücretsiz konut vaadine ilişkin,...

Ekonomi

Kısa sürede binlerce vatandaş, depremzedelere belirli sürelerle evlerini tahsis etmek amacıyla "www.evimyuvanolsun.org" adresine başvurdu.

Gündem

Kahramanmaraş da depremlerden etkilenen vatandaşların barınma sorununun çözümüne katkı sağlamak üzere "Evim Yuvan Olsun" uygulaması hayata geçildi.

Yıldırım

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Değirmenönü Mahallesi Dedeefendi Sokak sakinlerinin yaşadığı alt yapı sorununu BUSKİ ile görüşüp çözüme kavuşturdu.

Gündem
Gündem
Ekonomi

Yurt Dışında Yerleşik Vatandaşlar Mevduat ve Katılım (YUVAM) hesaplarına dair detaylar belli oldu. İşte o detaylar.