• DOLAR 32,25 %0.18
  • EURO 34,88 %0.10
  • ALTIN 2.425,18 %0.63
  • BİST100 10.802 %0.08
  • BITCOIN 67.405 %-3.29
  • ETHERIUM 3.698 %-3.29
14°

Sosyal medya hesabı Haberleri

sosyal medya hesabı haberleri ve güncel sosyal medya hesabı gelişmeleri, sosyal medya hesabı ile ilgili tüm video, sosyal medya hesabı fotoğrafları ve sosyal medya hesabı haberleri Bursa Haber - Bursa Haberleri - Bursa Basın sitemizde


Sağlık

Koca, sosyal medya hesabından, "depremden etkilenen 10 ilden birinde hizmet için isteğe bağlı yer değişikliği kurası"na yönelik açıklamada bulundu.

Gündem

Baykar Genel Müdürü Haluk Bayraktar da sosyal medya hesabından Deprem bölgelerindeki vatandaşlarımızın barınma ihtiyaçları için Konut Seferberliği.

Gündem

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda yerli ve yabancı birçok uzmanın, Türkiye'nin ne kadar büyük ve görülmemiş bir felaket yaşadığına dikkati...

Gündem

THY Basın Müşaviri Yahya Üstün, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, deprem bölgelerine insani yardım malzemeleri ve arama kurtarma ekipleri.

Gündem

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından patlamada yaralananların sağlık durumlarına dair paylaşımda bulundu.

Teknoloji

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Türk savunma sanayisinin yeni ürününü duyurdu.

Ekonomi

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, sosyal medya hesabı üzerinden kur korumalı mevduat uygulamasındaki son duruma dair bilgi verdi.

Sağlık

Bakan Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından, sağlıkta "Beyaz Reform" çalışmaları kapsamında birinci basamakta ve mikrobiyoloji, biyokimya gibi branşlarda.

Gündem

Bakan Murat Kurum, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada konut satış ve kira fiyatlarını düşürmek için her adımı attıklarını belirtti.

Sağlık

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Resmi Gazete'de yayımlanan yönetmeliğe dair sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Eğitim

ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün, sosyal medya hesabından 2022-YKS tercih işlemlerine dair önemli paylaşımda bulundu.

Ekonomi

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, sosyal medya hesabından, enflasyonla mücadele kapsamında atılan adımlara dair paylaşımda bulundu.