• DOLAR 32,76 %1.44
  • EURO 35,05 %0.37
  • ALTIN 2.456,38 %2.73
  • BİST100 10.471 %0.76
  • BITCOIN 65.599 %-2.09
  • ETHERIUM 3.375 %-2.85
23°

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer Haberleri

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer haberleri ve güncel Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer gelişmeleri, Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer ile ilgili tüm video, Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer fotoğrafları ve Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer haberleri Bursa Haber - Bursa Haberleri - Bursa Basın sitemizde


Gündem

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer,​​​​​​​ Kütüphanesiz Okul Kalmayacak Projesi'ne başladıklarında Türkiye'deki okullarda kitap sayısının 28 milyon olduğunu belirterek, "Şu anda...

Eğitim

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Aile Okulu projesi kapsamında şimdiye kadar 1 milyon 745 bin aileye eğitim verildiğini bildirdi.

Gündem

Millî Eğitim Bakanı Mahmut Özer, 3,5 milyon öğrencinin eğitimin dışında kaldığı iddialarına ilişkin son 20 yılda gerçekleştirilen okullaşma oranlarını vurgulayarak,...

Eğitim

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Liselere Geçiş Sistemi kapsamındaki merkezi sınav 4 Haziran 2023'te gerçekleştirileceğini duyurdu.

Eğitim

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Kahramanmaraş da depremlerden etkilenen 10 ilde 99 bin 853 öğrencinin diğer illere nakilleri yapıldığını duyurdu.

Eğitim

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer ile Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Malatya AFAD Koordinasyon Merkezi'nde deprem sonrası çalışmalar.

Eğitim

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, depremlerin ardından yürütülecek eğitim öğretim süreçlerine dair, o soruları yanıtladı.

Eğitim

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Malatya Afet Koordinasyon Merkezi'nde düzenledikleri basın toplantısı.

Eğitim

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, tarım liselerine yönelik yapılan çalışmalar kapsamında, bu alanda dünyada en iyi üniversite.

Eğitim

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, okul öncesinde 5 yaşta yüzde 78 olan okullaşma oranı yüzde 94'e, ortaöğretim kademesinde yüzde 90'dan...

Eğitim

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, öğretmenlerin öğretmenevlerinde yüzde 50 indirimli konaklayabileceğini duyurdu.

Eğitim

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, eğitim hayatına yeni başlamış tüm öğrencilerin eğitim yolculuklarının başarılı ve güzel geçmesini diledi.