• DOLAR 32,51 %0.16
  • EURO 34,65 %0.28
  • ALTIN 2.493,69 %0.29
  • BİST100 9.530 %-0.18
  • BITCOIN 60.600 %-2.26
  • ETHERIUM 2.956 %-2.24
25°

Emniyet Genel Müdürlüğü Haberleri

Emniyet Genel Müdürlüğü haberleri ve güncel Emniyet Genel Müdürlüğü gelişmeleri, Emniyet Genel Müdürlüğü ile ilgili tüm video, Emniyet Genel Müdürlüğü fotoğrafları ve Emniyet Genel Müdürlüğü haberleri Bursa Haber - Bursa Haberleri - Bursa Basın sitemizde


Gündem

Amasya’da polisin düzenlediği Narkogüç operasyonunda 17 kişi yakalanarak gözaltına alındı.

Gündem

Edirne Emniyet Müdürü Onur Karaburun'a ziyaretler devam ediyor.

Gündem

Kocaeli'de uyuşturucu satanlara yönelik operasyonda 23 şüpheli gözaltına alındı, çeşitli miktarlarda uyuşturucu ele geçirildi.

Gündem

Emniyet Genel Müdürlüğü Kaçakçılık Organize Suçlarla Mücadele Başkanlığı koordinesinde ülke genelinde gerçekleştirilen "Kukla" operasyonu kapsamında Balıkesir'in Edremit ilçesinde gözaltına alınan...

Gündem

Emniyet Genel Müdürlüğü Kriminal Daire Başkanlığınca, Beyoğlu'ndaki saldırıda kullanılan patlayıcının TNT olduğu tespit edildi.

Gündem

Emniyet Genel Müdürlüğü, Polis Amirleri Eğitimi Merkezi sınavıyla alakalı "soru benzerliği iddialarının" gerçeği yansıtmadığı bildirildi.

Gündem

Emniyet Genel Müdürlüğü mayıs ayında Türkiye'de 12 milyon 479 bin hesap üzerinden 145 milyon tweet atıldı bilgisayarlar tarafından yönetilen bot...

Gündem

Emniyet Genel Müdürlüğü, özel güvenlik görevlileri, "duyarlı kapıdan ve X-ray cihazından geçirme dedektörle bakma" gibi önleyici arama yapabilecek.

Gündem

Emniyet Genel Müdürlüğü, Ankara, Afyonkarahisar, Aksaray, Çorum, Eskişehir ve Konya'da 26 "Ortalama Hız İhlal Tespit Sistemi" kuruldu.

Gündem

İçişleri Bakanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü son aşamaya getirdiği yönetmelik değişikliğiyle, polislerin Doğu ve Güneydoğu Anadolu illerindeki şark görev.

Gündem

Emniyet Genel Müdürlüğü ve Jandarma Genel Komutanlığı birimleri tarafından huzur ve güven ortamı sağlanması için ülke genelinde eş zamanlı operasyon.

Teknoloji

Nurol Teknoloji, savunma sanayisinin ihtiyacı olan balistik koruyucu zırh sistemlerinin üretimine yönelik faaliyetler tüm hızıyla devam ediyor.