Sevgililer Günü'nde Bursaspor’a koştular

Bursa'da 4 Bursaspor taraftarı, Sevgililer Günü'nde Özlüce Tesisleri'ne "Sevgiliye Koşuyoruz" sloganıyla koştu.

Maraton koşucusu Yasin Avcı ve arkadaşları, Yüzüncü Yıl Atatürk Stadyumu önünden Bursaspor İbrahim Yazıcı Özlüce Tesisleri'ne 8 kilometrelik bir koşu gerçekleştirdi.

3 metrelik Bursaspor bayrağı ile koşan grup, polis ekipleri eşliğinde yol aldı. Sürücüler de destek vermek amacıyla el sallayarak ve korna çalarak katıldı.

Sevgililer Günü'nü kutlamak adına geleneksel olarak düzenlenen bu koşunun beşinci yılı olduğunu belirten Yasin Avcı, "Sevgili demek bizim için yeşil-beyaz demek, Bursaspor demek. Her yıl düzenlediğimiz bu koşu, bu sene de gerçekleşti. Bursaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Mustafa Kemal Gürmen'in destekleriyle yeşil-beyaz sevgimizi gösterdik. Geçen yıl deprem nedeniyle yapamadık, ancak umarım seneye tekrar düzenleriz. Amatöre düşse bile sevdamızdan vazgeçmeyeceğiz" dedi.

Bursaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Mustafa Kemal Gürmen ise etkinliği Yasin Avcı'nın liderliğinde düzenlediklerini ve bu yıl beşinci kez gerçekleştirdikleri Sevgililer Günü maratonunu daha fazla kişiye duyuracaklarını belirtti.

Etkinliğin İbrahim Yazıcı Özlüce Tesisleri'nde sona ereceğini ve orada Bursaspor kulübüyle buluşacaklarını söyledi. Yöneticilerin etkinliklerini beklediğini ifade etti.

Bursaspor Basketbol: Jordan Floyd ile Yollar Ayrıldı Bursaspor Basketbol: Jordan Floyd ile Yollar Ayrıldı

A W141854 02