Forkliftin altında kalan işçi hayatını kaybetti

Bursa'da gece saatlerinde meydana gelen üzücü bir olayda, forklift kullanan bir işçi hayatını kaybetti. Suriye uyruklu Abdullah H., merkez Osmangazi ilçesinde bir iş yerinde tıra patates yüklerken kullandığı forkliftin devrilmesi sonucu altında kalarak yaşamını yitirdi. Olay, Çeltikköy Mahallesi'ndeki Yeniyol Caddesi üzerinde meydana geldi.

İş arkadaşlarının hemen ihbarı üzerine olay yerine polis, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Ancak sağlık ekipleri, maalesef Abdullah H.'nin olay yerinde hayatını kaybettiğini belirledi. Polis, çevrede güvenlik önlemleri alırken, Abdullah H.'nin cansız bedeni Bursa Adli Tıp Morgu'na kaldırıldı.

Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı. Forklift kazası, işçi güvenliği konusunda bir kez daha dikkatleri çekerken, yetkililer detaylı inceleme için harekete geçti. Olayın ardından, ailesine ve yakınlarına başsağlığı dilerken, güvenlik tedbirlerinin artırılması konusunda çağrılar yapıldı.

Nilüfer'de Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği ile Kadın Şehitler İçin Fidan Dikimi Nilüfer'de Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği ile Kadın Şehitler İçin Fidan Dikimi

AW111560_01

AW111560_02