Cumhur İttifakı Bursa’da hedefe kitlendi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bursa İl Başkanlığı'nın organize ettiği teşkilat buluşması, Cumhur İttifakı paydaşlarını bir araya getirdi.

Bursa'da Cumhur İttifakı adaylarının Büyükşehir ve 17 ilçede kazanması için bir araya gelen siyasi liderler, birlik ve beraberlik mesajları verdi.

MHP İl Başkanı Muhammet Tekin, 17 ilçeyi birleştirerek büyükşehiri 18 yapma hedefini açıklarken, AK Parti İl Başkanı Davut Gürkan da sahada etkili bir çalışma yapılması gerektiğini vurguladı.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Cumhur İttifakı'nın skor ittifakı olmadığını belirtip, ortak paydanın vatan, millet, devlet, ve bayrak olduğunu vurguladı.

Aktaş, belediyenin son 6 yılda gerçekleştirdiği projeler hakkında bilgi verirken, 31 Mart seçimlerinin önemine dikkat çekti.

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Türkiye'nin zorlu günler yaşadığını ifade ederek, 31 Mart'ın ülke için önemli olduğunu söyledi.

Uluşehir Bursa Camileri Spor Kulübü, Antalya'da 11 Madalya İle Parladı Uluşehir Bursa Camileri Spor Kulübü, Antalya'da 11 Madalya İle Parladı

Büyükataman, Cumhur İttifakı'nın 31 ilçede ve büyükşehir belediye başkanlıklarında başarılı olması için tüm paydaşların birlikte çalışması gerektiğini vurguladı.

MHP Bursa Milletvekili Fevzi Zırhlıoğlu ise Cumhur İttifakı'nın Türk milletinin iradesiyle oluştuğunu belirterek, 31 Mart'ın büyük bir önem taşıdığını ifade etti.

Zırhlıoğlu, hizmet bekleyen büyükşehirlerin tekrar Cumhur İttifakı'nın yönetimine geçmesinin önemli olduğunu söyledi.

AW124592_04