Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) koordinasyonu ve Bursa Büyükşehir Belediyesi iş birliğinde yürütülen “Bursa Turizm Tanıtım ve Marka Stratejisi” istişare toplantısı; Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi Yıldırım Beyazıd Salonunda Bursa Valisi Yakup Canbolat başkanlığında gerçekleştirildi. 

Toplantıya; Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, BEBKA Genel Sekreteri Doç.Dr. Muhammed Zeki Durak, Bİl Kültür ve Turizm Müdürü Kamil Özer ve ilgili kurum yetkilileri katıldı.

bursa-valisi-yakup-canbolat.jpg

Bursa'da Polis Denetimi: Arananlar Yakalandı, Uyuşturucu Ele Geçirildi Bursa'da Polis Denetimi: Arananlar Yakalandı, Uyuşturucu Ele Geçirildi

Toplantıda; önceki dönemde firma temsilcilerince yürütülen çalışmalarda elde edilen bulgular, uygulanacak strateji, hedef pazarlar ve bu pazarlarda önceliklendirilecek turizm türleri ile tanıtımda kullanılacak logo önerileri değerlendirilerek strateji belgesine son halinin verilmesi, belirlenecek hedef pazar ve turist profiline yönelik yürütülecek tanıtım faaliyetlerinin tanımlanması, tanıtımda kullanılacak tasarım konseptlerinin belirlenmesi ve eylem planının uygulanması sürecinde çalışanlara eğitim verilmesi hususları görüşüldü.  

bursa-turizm-tanitim-ve-marka-stratejisi-istisare-toplantisi.jpg