2023 Cumhurbaşkanlığı seçiminin 14 Mayıs'ta yapılan ilk turunda adayların salt çoğunluğu alamaması nedeniyle Türkiye, 28 Mayıs'ta cumhurbaşkanını belirlemek için tekrar sandık başına gidiyor.

Bursa seçim sonuçları, Cumhurbaşkanı adaylarının oy oranlarının sayımı sonucunda belli olacak. Seçimlerde Cumhurbaşkanı adayları Recep Tayyip Erdoğan ve Kemal Kılıçdaroğlu yarışacak. Yüksek Seçim Kurulu tarafından açıklanacak olan karar sonrasında seçim verileri yayınlanmaya başlayacak. Cumhurbaşkanı seçimlerine ilişkin anlık oy oranları ile Bursa seçim sonuçları Bursabasin.com seçim sayfasında yer alacak.

BURSA SEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Bursa seçim sonuçları, Cumhurbaşkanı adaylarının oy oranlarının sayımı sonucunda belli olacak. Seçimlerde Cumhurbaşkanı adayları Recep Tayyip Erdoğan ve Kemal Kılıçdaroğlu yarışacak. Yüksek Seçim Kurulu tarafından açıklanacak olan karar sonrasında seçim verileri yayınlanmaya başlayacak.

Bursa 13. Cumhurbaşkanı Seçim Sonuçları ve 2023 Cumhurbaşkanlığı adayların oy oranlarını haberimizden anlık olarak takip edebilirsiniz.

Basketbol: 23. Cevat Soydaş Basketbol Turnuvası Basketbol: 23. Cevat Soydaş Basketbol Turnuvası

Bursa ilçe ilçe seçim sonuçları:

BÜYÜKORHAN Seçim Sonuçları
GEMLİK Seçim Sonuçları
GÜRSU Seçim Sonuçları
HARMANCIK Seçim Sonuçları
İNEGÖL Seçim Sonuçları
İZNİK Seçim Sonuçları
KARACABEY Seçim Sonuçları
KELES Seçim Sonuçları
KESTEL Seçim Sonuçları
MUDANYA Seçim Sonuçları
MUSTAFAKEMALPAŞA Seçim Sonuçları
NİLÜFER Seçim Sonuçları
ORHANELİ Seçim Sonuçları
ORHANGAZİ Seçim Sonuçları
OSMANGAZİ Seçim Sonuçları
YENİŞEHİR Seçim Sonuçları
YILDIRIM Seçim Sonuçları