Bursa'dan Ağrı Belediyesi'ne Cenaze Nakil Aracı 

Ağrı Belediyesi'nin hizmet aracı filosuna 2 araç daha katıldı. Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, Su ve Kanalizasyon İşleri müdürlüğüne alınan Kanal Açma Aracı ile birlikte altyapıda yaşanacak sorunlar hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmuş olacak. Ağrı’da tüm hizmet alanlarında yenilikçi ve çözüm odaklı bir anlayışla çalışmalarına devam ettiklerini belirten Başkan Sayan, teslim alınan cenaze nakil aracı ile birlikte tüm birimlerde belediyenin öz malı olan araçlarla hizmet ettiklerini belirtti.

Savcı Sayan'dan Başkan Aktaş'a Teşekkür

Başkan Savcı Sayan açıklamasında, “Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren kiralık araç işini bitirdik. Filomuza kattığımı araçlar ile belediye olarak tüm işi kendi imkanlarımızla yürütmeye çalıştık. Her geçen gün belediyemize kazandırdığımız imkanlar ve ilimize kattığımı değeri her geçen gün artırarak devam ediyoruz. Bu çalışmalar kapsamında alt yapı sistemimizde ihtiyaç olan kanal temizleme aracı için girişimlerde bulunduk. Çevre Bakanlığımıza bu konuda desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

Bursa Balıkdere köprüsünde sona doğru Bursa Balıkdere köprüsünde sona doğru

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş Bey’e de göndermiş olduğu cenaze nakil aracı için teşekkür ederiz. ” ifadelerini kullandı.