Aday adaylarından birlik beraberlik mesajı

Mudanya'da Otomobil Aydınlatma Direğine Çarptı Mudanya'da Otomobil Aydınlatma Direğine Çarptı

AK Parti İnegöl Belediye Başkan aday adayları, önemli bir istişare toplantısında buluştu. 31 Mart yerel seçimlerine az bir süre kala, adaylar birlik ve beraberlik mesajları verdi.

AK Parti içindeki aday adaylığı yarışının ardından gözler, 31 Mart mahalli idareler seçimlerine çevrildi.

İnegöl Belediye Başkanlığı için aday adayı olan isimler, AK Parti Bursa Milletvekili Ayhan Salman, İnegöl Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan adayı Alper Taban ile AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Durmuş’un daveti üzerine bir araya geldi.

Toplantıda, seçimlere yönelik stratejiler ve birlik beraberlik vurgusu ön plandaydı.

Belediye Başkan Aday Adayları, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın onayıyla tekrar aday gösterilen Başkan Alper Taban'a tebriklerini ileterek her zaman desteklerinin yanlarında olduğunu belirtti.

Belediye Başkanı Alper Taban, aday adaylığı sürecindeki rekabetin yerini birlik ve beraberliğe bıraktığını vurgulayarak, "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve parti büyüklerimize teşekkür ediyorum. Hizmet bayrağını daha da yükseklere taşımak için birlikte çalışacağız. Bu birlik ve beraberlik, 31 Mart gecesi elde edeceğimiz zaferin temel taşlarından biridir" şeklinde konuştu.

Seçim sürecine dair yapılan istişarelerin yanı sıra, birlik ve beraberlik vurgusuyla gerçekleşen toplantı, adayların seçim kampanyasına odaklanmalarına katkı sağladı.