Ankara'da kayınpeder tartıştığı gelinini öldürdü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Emeklilere müjde verdi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Emeklilere müjde verdi

Ankara'nın Altındağ ilçesinde bugün sabah saatlerinde meydana gelen trajik olayda, bir kayınpeder tartıştığı gelinini silahla vurarak öldürdü. Olay yerine hemen çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi.

Edinilen bilgilere göre, aynı evde yaşayan S.D. adlı şahıs ile gelini Derya Demir arasında bilinmeyen bir sebep nedeniyle başlayan tartışma, kısa sürede kavgaya dönüştü. S.D., olay esnasında yanında bulunan silahı kullanarak gelini Derya Demir'i başından ve sırtından vurdu.

Olayın duyulması üzerine çevre sakinlerinin ihbarıyla olay yerine ulaşan sağlık ekipleri, Derya Demir'in hayatını kaybettiğini tespit etti. Demir'in cansız bedeni, otopsi için Adli Tıp Kurumu'na götürülürken, şüpheli kayınpeder S.D. ise gözaltına alındı.

Bu acı olayın ardında, Derya Demir'in emlakçı eşi Yusuf Demir'in geçtiğimiz hafta pompalı tüfekle intihar ettiği ve S.D.'nin 14 suç kaydına sahip olduğu ortaya çıktı. Olayla ilgili soruşturma ise devam ediyor.

Ankara'nın Karapürçek Mahallesi'nde gerçekleşen bu üzücü olay, çevre sakinlerini şoke ederken, yetkililer olayın aydınlatılması için çalışmalarını sürdürüyor.