Yıldırım'da 'Kudüs Bizim Neyimiz Olur' söyleşisi

Yıldırım Belediyesi, Filistin'e destek için düzenlediği 'Kudüs Bizim Neyimiz Olur' söyleşisiyle dikkat çekti. Barış Manço Kültür Merkezi'nde gerçekleşen etkinliğe Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, İlçe Kaymakamı Metin Esen, AK Parti Yıldırım İlçe Başkanı İrfan Akkaya ve birçok vatandaş katıldı.

Sunucu ve Yazar Bekir Develi'nin yönettiği söyleşide, Filistin'deki insanlık dramı ve Gazze'deki zulüm vurgulandı. Develi, boykotun devamlılığının önemine dikkat çekerek, Kudüs'ün Müslümanlar için neden bu kadar önemli olduğunu açıkladı.

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz ise Kudüs'ün insanlık için merkezi olduğunu belirterek, Filistinli kardeşlere destek mesajı verdi. Şehit düşenlere rahmet dileyen Yılmaz, terörle mücadelede hayatını kaybeden kahramanları minnetle anarak, Bekir Develi'ye teşekkür etti.

Bekir Develi, söyleşide Filistin'deki acı gerçeği vurgulayarak, Gazze'nin özgür ve hür olması temennisinde bulundu. Toplantıda 'Kudüs Bizim Neyimiz Olur' temasıyla yapılan bu güçlü çağrı, katılımcılarda duygusal anlar yaşattı.

AW110105_04

Uluşehir Bursa Camileri Spor Kulübü, Antalya'da 11 Madalya İle Parladı Uluşehir Bursa Camileri Spor Kulübü, Antalya'da 11 Madalya İle Parladı

AW110105_06