Yenişehir okullar bölgesinde asfalt çalışması

Bursa'nın Yenişehir ilçesine ait okullar bölgesinde heyecan verici bir değişim başladı. Belediye Başkanı Davut Aydın, yapılan asfalt çalışmalarını yerinde inceledi ve "Bazıları konuşur, bazıları icraat yapar" dedi.

Bursa'da Sosyal Medyada Yayılan Köpek Eti Satışı İddiası Asılsız Bursa'da Sosyal Medyada Yayılan Köpek Eti Satışı İddiası Asılsız

Yenişehir'deki okullar bölgesinde asfalt ve bisiklet yolu çalışmaları hızla ilerliyor. Belediye Başkanı Davut Aydın, yapılan çalışmaları denetleyerek, "Biz geldiğimiz günden beri durmuyoruz. İcraatlarımıza devam ediyoruz" açıklamasını yaptı. Önceden Alparslan Türkeş Bulvarı ve Sağlık Caddesi'nde asfalt çalışmaları gerçekleştirilmişti. Aydın, şimdi ise okullar bölgesine ve Tabiat Caddesi'ne odaklandıklarını belirtti.

Hava şartlarına bağlı olarak çalışmaların devam ettiğini söyleyen Aydın, mevcut okullar bölgesinin alt yapısını Telekom ve Buski ile yapılan görüşmeler sonucunda tamamladıklarını ifade etti. Belediye Başkanı, "Bazıları konuşur, bazıları icraat yapar. Biz işin icraat yönündeyiz" diyerek projelerinin somut sonuçlarını vurguladı.

Aydın, şu anda başlamış olan bisiklet yolu ve asfalt çalışmalarının ilçeye hayırlı olması dileğinde bulunarak, desteklerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'a teşekkür etti. Yenişehir'de gerçekleşen bu önemli değişiklik, bölge sakinlerine ve öğrencilere daha modern bir çevre sunmayı hedefliyor.