TÜRKİYE YÜZYILI MİLLETLE BİRLİKTE OLUŞTURULUYOR

AK Parti Genel Merkezi tarafından 81 ilde gerçekleştirilen ‘Şehir Buluşmaları’ Programıyla halkla paylaşılan Türkiye Yüzyılı bakışı, Gürsu’da da halka anlatıldı.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık’ın katılımıyla, Bursa Merinos AKKM’de gerçekleştirilen tanıtım programı ile başlatılan Şehir Buluşmaları kapsamında Gürsu’da halkla buluşuldu.

Bursa'da Diş Apsesi Sonrası Ölüm: Soruşturma Başlatıldı Bursa'da Diş Apsesi Sonrası Ölüm: Soruşturma Başlatıldı

“Şehir Buluşmaları Programı kapsamında, İl Koordinatörlerimiz Nurettin Özbağkıran, Mehmet Fatih Özkul, İlçe Başkanımız Zekeriya Hacıoğlu ve  ilçe yöneticilerimizin de katılımıyla AK Parti İstanbul Milletvekilimiz Sayın Hasan Turan’ı ilçemizde ağırlamaktan keyif aldık” diyen Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, “Milletimizi siyaset ve hizmet anlayışımızın merkezine koyarak hayata geçirdiğimiz hizmetlerle inşallah hep birlikte Türkiye Yüzyılı’na imza atacağız.

Hemşehrilerimizin talepleri doğrultusunda hayata geçireceğimiz projelerimizle geleceğin Türkiye’sini oluşturacağız. Bugün de, ülke olarak Türkiye Yüzyılı hedefimizde yolumuza yön verecek fikir ve taleplerini dinlemek için hemşehrilerimizle buluştuk.

Milletimizin sahipleneceği her hizmetin Türkiye’mizin gücüne güç katacağına inancımız sonsuz. Biz hep birlikte Türkiyeyiz. İnşallah, gelecek ülkemizin ışığıyla aydınlanacak” dedi.  

Gürsu’da yapılan ziyaretlerde, vatandaşlar, esnaflar ve sivil toplum kuruluşu örgütlerinin temsilcileri ile biraraya gelinip, Türkiye Yüzyılı politikaları anlatıldı, vatandaşların ilçeleri ve Bursa için görüş ve önerileri alındı.

Kuran'ı Kerim'e Yapılan Çirkin Saldırı Kınandı  

Şehir Buluşmaları Gürsu ayağında İsveç'te Kuran'ı Kerim'e yapılan çirkin saldırı da kınandı.   

Gürsu Merkez Cami önünde bir araya gelen; sivil toplum kuruluşları, AK Parti İl Yöneticileri Nurettin Özbağkıran ve Fatih Özkul, AK Parti İlçe Başkanı Zekeriya Hacıoğlu, MHP Gürsu İlçe Başkanı Tahir Akdağ, İstanbul Milletvekili Hasan Turan, Meclis Üyeleri, Ak Parti il ve ilçe teşkilat üyeleri, Gürsulu vatandaşlar, Kuran-ı Kerim’e yapılan çirkin saldırıyla İslam alemine yapılan saygısızlığı kınayarak, Gürsu'dan dünyaya ve İslam düşmanlarına karşı birliktelik mesajını haykırdı.

Editör: Yüksel Aslan