Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 13, 14 ve 15 Eylül'de tek maç eleme usulüne göre oynanacak karşılaşmaların programı.

Ziraat Türkiye Kupası 1. Eleme Turu'nda yapılacak müsabakaların programı belli oldu.

türkiye kupası maçları

13 Eylül Salı

türkiye kupası

Saat 13.00 Serhat Ardahanspor-Kars 36 (80. Yıl Cumhuriyet Şehir)

Saat 15.30 Beyoğlu Yeni Çarşı-Ergene Velimeşespor (Maltepe Hasan Polat)

Saat 15.30 Bilecik 1969-Yalovaspor (Şeyh Edebali Üniversite Sahası)

Saat 15.45 Bigaspor-Akhisarspor (Çanakkale Biga İlyas Bayram)

Saat 19.00 Karabük İdmanyurdu-Bartınspor (Karabük Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

ziraat türkiye kupası

14 Eylül Çarşamba

Saat 14.30 Fatsa Belediyespor-Yomraspor (Fatsa İlçe)

Saat 14.30 Erbaaspor-Gümüşhane Sportif Faaliyetler (Erbaa İlçe)

Saat 14.30 12 Bingölspor-Ağrı 1970 (Bingöl Şehir)

Saat 14.30 1954 Kelkit Belediyespor-Dersimspor (Kelkit İlçe)

Saat 14.30 Elazığ Karakoçan FK-Entegre Solar Elazığspor (Doğukent)

Saat 14.30 Karbel Karaköprü Belediyespor-Cizre Serhatspor (Faruk Çelik Spor Kompleksi)

Saat 14.30 Siirt İl Özel İdaresi-Yüksekova Belediyespor (Siirt Atatürk Şehir)

Saat 14.30 Kilis Belediyespor-Osmaniyespor FK (Kilis 7 Aralık)

Saat 15.00 Kalecik FK-Kırıkkale Büyük Anadoluspor (Stat henüz açıklanmadı)

Saat 15.00 1922 Konyaspor-Alanya Kestelspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

Saat 15.30 Gema Polimer Şile Yıldızspor-Darıca Gençlerbirliği (Şile İlçe)

Saat 15.30 Turgutluspor-Kuşadasıspor (Turgutlu 7 Eylül)

Saat 15.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Bayrampaşa (Tepecik Şenol Güneş)

Saat 15.45 Bergama Belediyespor-Karşıyaka (14 Eylül)

Saat 19.00 Eskişehirspor-Güneş Holding Çankaya FK (Eskişehir Yeni)

15 Eylül Perşembe

Saat 13.00 Niğde Anadolu FK-Yardımcıoğlu Sigorta Kahramanmaraşspor (Ömer Halisdemir Üniversitesi)

Saat 14.30 Mazıdağı Fosfatspor-Bitlis Özgüzelderespor (Mardin Derik İlçe)

Saat 15.00 Nevşehir Belediyespor-Yozgatspor 1959 (Nevşehir 3 No'lu Saha)

Saat 15.00 Karaman FK-Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (Kemal Kaynaş)

Saat 15.00 1074 Çankırıspor-Boyabat 1868 (Çankırı Atatürk)

Saat 15.45 Çatalcaspor-Edirnespor (Çatalca İzzettin)

Kupada bu sezon belirlenen maç tarihleri ise şöyle:

Süper Lig mücadelesi bu akşam başlıyor Süper Lig mücadelesi bu akşam başlıyor

1. eleme turu: 13-14-15 Eylül

2. eleme turu: 27-28-29 Eylül

3. eleme turu: 18-19-20 Ekim

4. eleme turu: 8-9-10 Kasım

5. eleme turu: 20-21-22 Aralık

Son 16 turu: 17-18-19 Ocak 2023

Çeyrek final: 28 Şubat/1-2 Mart 2023

Yarı final 1. maçlar: 4-5 veya 6 Nisan 2023

Yarı final 2. maçlar: 25-26 veya 27 Nisan 2023

Final: 1 Haziran 2023