1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. Türk Eğitim Sen Bursa Şubesi Milli Eğitimi Ziyaret Etti
Türk Eğitim Sen Bursa Şubesi Milli Eğitimi Ziyaret Etti

Türk Eğitim Sen Bursa Şubesi Milli Eğitimi Ziyaret Etti

Türk Eğitim Sen Bursa Şubesi, Milli Eğitime ziyarette bulundu. Makamda gerçekleşen ziyaret hakkında detaylar kamuoyuna sunulmuştur.

A+A-

Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Tamer Akkın’a Ziyaret

Türk Eğitim Sen Bursa 2 No’lu Şube Başkanı ve Orhangazi İlçe Temsilciliği yeni yönetimi, İlçe Milli Eğitim Müdürü olan Hüseyin Karatosun’u makamında ziyaret etti.

Ziyarete kimler katıldı?

  • Şube Başkanı Fatih Gümüş
  • Orhangazi İlçe Temsilcisi Hüseyin Tamer Akkın
  • Mali İşler Sorumlusu Serdal Kişi
  • Sosyal İşler Sorumlusu Mehmet Aşkın
  • Yönetim Kurulu Üyeleri Talat Öztürk
  • Fatih Sarıkaya ile birlikte Milli Eğitim Müdürü makamına ziyaret gerçekleştirildi.

Eğitim Sen Bursa Şubesi Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ziyarette bulunuldu. Yapılan konuşmalar ve sorulan soruların detayları kamuoyuna yanıtlandı. 

Yeni Oluşturulan ilçe Yönetiminin Tanıtımı

Yapılan ziyaretin asıl nedeni, yeni oluşturulan ilçe yönetiminin tanıtımının gerçekleştirilmesidir. Görev tanımları, hangi göreve hangi kişinin getirilmiş olduğu gibi açıklamalar ile Milli Eğitim İlçe Müdürlüğü yeni yönetim tanıtımının açıklaması gerçekleşmiştir. Yeni yönetime gelen kişilerin tanıştırılması, yönetim kurulunun üyelerinin öğrenilmesi açısından gerçekleştirilen ziyarette bilgiler verilmiştir.

2018 – 2019 yılı öğretim yılı ile ilgili temenniler de dile getirilmiştir. Hem öğretim yılına dair iyi dileklerin sunulması hem de yönetim kurulunun çalışmalarının titiz şekilde gerçekleşecek olmasına yönelik bilgiler verilmiştir.

Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun’dan Teşekkür

Gerçekleştirilmiş olan ziyaret için Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun’dan ziyaret için memnun olduğuna dair sözler geldi. ‘’2018 – 2019 Eğitim ve Öğretim yılının ilçemiz, ilimiz ve ülkemiz açısından hayırlı geçmesini dilerim.’’

Gerçekleşen ziyaretten memnun olduğunu da belirten Milli Eğitim Müdürü Karatosun, yeni yönetim kurulu üyelerinin de çalışmalarında başarılar dilediğini söyledi. Yeni yönetim kuruluşu üyelerinin açıklanması, tebrik ve güzel dileklerin sunulması ile ziyaret tamamlandı. Yapılacak olan çalışmalarda yönetim kurulunun başarılı olması, çalışmaların titizlik ile devam ettirilmesi önemli. Müdür Hüseyin Karatosun’un iyi dilekleri ile ziyaretin tamamlanması sağlandı.

Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun’a ziyaret eğitim öğretiminin yılının da iyi şekilde gündeme gelmesi ile noktalandı. Ziyaret detayları tarafınıza sunuldu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.