Bursa'da Bakan Işıkhan'ın Katılımıyla Sivil Toplum Buluşması Bursa'da Bakan Işıkhan'ın Katılımıyla Sivil Toplum Buluşması

TÜGVA Genel Başkan Yardımcısı geçirdiği kazada araçta sıkışarak yaralandı

Bursa'nın Yıldırım ilçesinde Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Genel Başkan Yardımcısı ve avukat Mehmet Fatih Kaya, aracıyla viraja sert bir şekilde girerek duvara çarptı. Kaza sonucunda Kaya yaralandı ve araçta sıkıştı. Olay, sabah saat 03.30 sularında Ortabağlar Mahallesi Ankara Yolu Caddesi'nde meydana geldi.

34 GYA 755 plakalı otomobil, Barış Caddesi'nden Ankara Yolu Caddesi'ne dönüş yapmaya çalışırken viraja sert girmesi sonucunda duvara çarptı. Kazanın ardından polis, sağlık ve itfaiye ekipleri olay yerine sevk edildi. Kısa süreliğine yol kapatılırken, itfaiye ekipleri tarafından araçtan çıkarılan Kaya, Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Mehmet Fatih Kaya'nın bilincinin açık olduğu ve sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi. Araç, kazada kullanılamaz hale gelmiş ve çekici yardımıyla yoldan kaldırıldı. Kısa süreliğine kapanan yol daha sonra tekrar trafiğe açıldı. Polis, kazayla ilgili tahkikat başlattı.

AW111608_03

AW111608_04