Bursa'da Trafik Kavgası Kamerada: Otomobil Sürücüsü Kaskıyla Motosiklet Sürücüsünü Dövdü

Bursa'da bugün trafikte yaşanan bir olay, kameraya yansıdı. Nilüfer ilçesine bağlı Üçevler Mahallesi Ahıska Caddesi'nde meydana gelen olayda, bir otomobil sürücüsü ile motosiklet sürücüsü arasında yol verme konusunda başlayan bir tartışma şiddete dönüştü. 16 BCP plakalı otomobil sürücüsü, lambalarda durduğu sırada motosiklet sürücüsünün önünü keserek aracından indi.

Tartışmanın giderek büyümesiyle birlikte otomobil sürücüsü, motosiklet sürücüsünü kaskıyla dövmeye başladı. O anlar çevredeki kameralara yansıdı. Çevredeki vatandaşlar, otomobil sürücüsünü sakinleştirmeye çalıştı. Ancak sürücü, "Çocuğum arabada" diyerek saldırısına devam etti. Olayın şiddeti görenleri şaşkına çevirdi.

İnegöl'de Öğrenci Servisi ile Ticari Araç Çarpıştı, 5'i Öğrenci 7 Yaralı İnegöl'de Öğrenci Servisi ile Ticari Araç Çarpıştı, 5'i Öğrenci 7 Yaralı

Trafikteki benzer olaylara dikkat çeken bu kavga, şehirdeki sürücüler arasındaki gerginliği bir kez daha gündeme getirdi. Sürücüler arasındaki anlaşmazlıkların, trafikteki kurallara uymayan davranışların ne denli tehlikeli sonuçlar doğurabileceğini bir kez daha gözler önüne serdi. Olayın ardından güvenlik güçleri, taraflar arasındaki anlaşmazlığı çözmek üzere soruşturma başlattı.

AW105718_01

AW105718_02