Spor Toto 1. Lig'de ise haftanın ilk düdüğü bu akşam saat 20.00'de Göztepe-Gençlerbirliği karşılaşmasında çalacak.

Süper Lig'de 5. hafta, bu akşam saat 21.00'de Ümraniyespor ile Trabzonspor arasında oynanacak karşılaşmayla başlayacak.

TFF 2. Lig'de 2. hafta, TFF 3. Lig'de ise sezonun ilk hafta maçları oynanacak.

Fenerbahçe'yi şampiyon yapabiliriz Fenerbahçe'yi şampiyon yapabiliriz

Profesyonel liglerde haftanın müsabaka programı ise şöyle:

Spor Toto Süper Lig

Bugün

Saat 21.00 Ümraniyespor-Trabzonspor (Recep Tayyip Erdoğan)

Yarın

Saat 19.15 Demir Grup Sivasspor-VavaCars Fatih Karagümrük (Sivas 4 Eylül)

Saat 19.15 Medipol Başakşehir-Corendon Alanyaspor (Başakşehir Fatih Terim)

Saat 21.45 Bitexen Giresunspor- Konyaspor (Çotanak)

Saat 21.45 Fenerbahçe-Yukatel Kayserispor (Ülker)

4 Eylül Pazar

Saat 19.15 Atakaş Hatayspor-Adana Demirspor (Yeni Hatay)

Saat 21.45 Fraport TAV Antalyaspor-Kasımpaşa (Corendon Airlines Park Antalya)

Saat 21.45 MKE Ankaragücü-Beşiktaş (Eryaman)

5 Eylül Pazartesi

Saat 21.00 Galatasaray-Gaziantep FK (Nef)

Burak Yilmaz_2022_eylul_New folder_AA-28791049-kopya1120

Spor Toto 1. Lig

Bugün

Saat 20.00 Göztepe-Gençlerbirliği (Gürsel Aksel)

Yarın

Saat 16.30 Tuzlaspor-Erzurumspor (Sancaktepe 15 Temmuz)

Saat 17.00 Bodrumspor-Eyüpspor (Bodrum İlçe)

Saat 20.00 Yeni Malatyaspor-Çaykur Rizespor (Yeni Malatya)

4 Eylül Pazar

Saat 16.30 Pendikspor-Boluspor (Pendik)

Saat 16.30 Ankara Keçiörengücü-Sakaryaspor (Aktepe)

Saat 20.00 Altaş Denizlispor-Beyçimento Bandırmaspor (Denizli Atatürk)

Saat 20.00 Adanaspor-Altay (Yeni Adana)

5 Eylül Pazartesi

Saat 20.00 Yılport Samsunspor-Manisaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

TFF 2. Lig

Beyaz Grup

Yarın

Saat 16.30 Ankaraspor-Menemen FK (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

4 Eylül Pazar

16.00 Bayburt Özel İdare-Anagold 24 Erzincanspor (Bayburt Genç Osman)

Saat 16.00 Sivas Belediyespor-Şanlıurfaspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu)

Saat 17.00 Esenler Erokspor-Isparta 32 (Esenler Erokspor)

Saat 20.00 Tarsus İdman Yurdu-Bitexen Düzcespor (Tarsus İlçe)

Saat 20.00 Amed Sportif Faaliyetler-Arnavutköy Belediyespor (Diyarbakır)

Saat 20.00 Batman Petrolspor-Eşin Group Nazilli Belediyespor (Batman Yeni Şehir)

Saat 20.00 Çorum FK-Somaspor (Çorum Şehir)

Saat 20.00 Afjet Afyonspor-Bursaspor (Zafer)

Kırmızı Grup

Yarın

Saat 16.00 1461 Trabzon-Criptoswaps Zonguldak Kömürspor (Yomra İlçe)

Saat 17.00 Sarıyer-GMG Kastamonuspor (Yusuf Ziya Öniş)

4 Eylül Pazar

Saat 16.00 Pazarspor-İskenderunspor (Pazar İlçe)

Saat 16.30 Kırşehir Belediyespor-Kocaelispor (Kırşehir AHİ)

Saat 16.30 Serik Belediyespor-Ankara Demirspor (Serik İsmail Oğan)

Saat 17.00 Uşakspor-Teco Karacabey Belediyespor (Uşak 1 Eylül)

Saat 17.00 Weecoins Kırklarelispor-Adıyaman FK (Kırklareli Atatürk)

Saat 20.00 Balıkesirspor-Diyarbekirspor (Balıkesir Atatürk)

Saat 20.00 Fethiyespor-Silahtaroğlu Vanspor (Fethiye İlçe)

Saat 20.00 Bucaspor 1928-Etimesgut Belediyespor (Yeni Buca)

TFF 3. Lig

1. Grup

Yarın

Saat 17.00 Gema Polimer Şile Yıldızspor-Kalecik FK (Şile)

Saat 20.00 Yeni Mersin İdmanyurdu-Amasyaspor (Mersin)

4 Eylül Pazar

Saat 16.00 Entegre Solar Elazığspor-1954 Kelkit Belediyespor (Elazığ Doğukent)

Saat 16.30 Nevşehir Belediyespor-Karşıyaka (3 Nolu Çim Saha)

Saat 16.30 1922 Konyaspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

Saat 17.00 Belediye Derincespor-Eskişehirspor (Belediye Derincespor)

Saat 17.00 Belediye Kütahyaspor-Yomraspor (Dumlupınar)

Saat 17.00 Edirnespor-Çatalcaspor (Edirne 25 Kasım)

Saat 20.00 52 Orduspor-Ağrı 1970 (Yeni Ordu)

2. Grup

Yarın

Saat 17.00 Ergene Velimeşespor-Eynesil Belediyespor (Mustafa Kemal Atatürk)

Saat 17.00 Ayvalıkgücü Belediyespor-Bulvarspor (Ayvalık Hüsnü Uğural)

4 Eylül Pazar

Saat 16.00 Gümüşhane Sportif Faaliyetler-Elazığ Karakoçan (Gümüşhane Yenişehir)

Saat 16.00 Yeşilyurt D.Ç Ofspor-Orduspor 1967 (Of İlçe)

Saat 16.30 Karaman FK-Turgutluspor (Kemal Kaynaş)

Saat 16.30 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Alanya Kestelspor (Başpınar)

Saat 17.00 Kuşadasıspor-Yardımcıoğlu Sigorta Kahramanmaraşspor (Kuşadası Özel Türk)

Saat 17.00 Bayrampaşa-Darıca Gençlerbirliği (Bayrampaşa Çetin Emeç)

3. Grup

Yarın

Saat 16.00 Artvin Hopaspor-Efeler 09 Spor FK (Hopa İlçe)

Saat 16.00 Fatsa Belediyespor-Bitexen Sapanca Gençlikspor (Fatsa İlçe)

Saat 16.00 Muş 1984 Muşspor-Bergama Belediyespor (Muş Şehir)

Saat 16.30 Kepez Belediyespor-Erbaaspor (Kepez Hasan Doğan)

Saat 17.00 Akhisarspor-Arguvan Belediyespor (Spor Toto Akhisar)

4 Eylül Pazar

Saat 16.00 Niğde Anadolu FK-Beyoğlu Yeni Çarşı (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi)

Saat 16.30 Güneş Holding Çankaya FK-Siirt İl Özel İdaresi (Osmanlı)

Saat 16.30 68 Aksaray Belediyespor-Osmaniyespor FK (Dağılgan)

Saat 17.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Bursa Yıldırımspor (Tepecik Şenol Güneş)