Gürsulular Seher Vaktinde Buluşuyor

Gürsu protokolü, seher vakitlerinde, ilçedeki camilerde, ilçe halkıyla buluşarak seher vaktinin bereketini paylaşıyor. 
Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, Ak Parti İlçe Başkanı Erkan Şekeroğlu ve meclis üyeleri, “Seher Vaktinde Şehrin Kalbinde Gürsulular Buluşuyor” sloganıyla gerçekleştirilen program kapsamında, Ağaköy Mahallesi Camii’nde ilçe halkıyla birlikte sabah namazının feyzini paylaştı.

Başkan mustafa ışık : “bir olmanın sıcaklığını seher vakitlerinde hemşehrilerimizle yaşıyoruz”

“Sabah namazının huzurunu ve seher vaktinin bereketini hemşehrilerimizle paylaşarak güne başlıyoruz” diyen Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, “Hemşehrilerimizle birlik ve beraberlik içerisinde hem manevi değerlerimizi birlikte yaşıyoruz, hem de bir araya geldiğimiz tüm ortamlarda olduğu gibi ilçemiz için istişareler yapma imkanımız oluyor.

Bursa'da yeni nesilde 'Etkili İletişim' anlatılacak Bursa'da yeni nesilde 'Etkili İletişim' anlatılacak

Birlikteliğin sıcaklığını seher vakitlerinde hemşehrilerimizle yaşıyoruz. Sabahın zindeliğinde, hoş sohbet ortamında yapılan istişarelerle de Gürsu için yapılacak hizmetler hakkında fikir alışverişinde bulunuyoruz” dedi.
Seher vakti buluşmaları kapsamında bir araya gelen Gürsu protokolü ve ilçe halkı, birliktelik, kardeşlik, hemşehrilik duyguları içerisinde sabah namazını kılıyor ve Gürsu’nun ihtiyaçları konusunda istişareler yapıyor.
 foto (1)-42