Başkan Dündar,  Osmangazi İlçe Başkanlığı'nı ziyaret ederek, burada İlçe Başkanı Adnan Kurtuluş ve ilçe teşkilatı üyeleriyle bir istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Toplantıda birlik ve beraberlik vurgusu yapıldı ve Başkan Dündar, ilçe teşkilatının destek ve başarılı çalışmalarından duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Dündar, Osmangazi'nin bayraklarını AK Parti'nin renkleriyle donatmanın hedefi olduğunu belirterek, "İnşallah her zaman olduğu gibi çok çalışarak başarılı bir şekilde bu seçimleri alacağız.

Cumhurbaşkanımızın Bursa belediye başkan adaylarını tanıttığı coşku, tüm Bursa ve Türkiye'ye yansıdı.

Bu mesaj, partimizin önümüzdeki süreçte etkin bir şekilde hareket etmesinin işaretidir.

Teşkilat ve belediye başkan adayı olarak birlikte çalışarak, Osmangazi'nin bayraklarını AK Parti'nin renkleriyle donatmak en büyük hedefimiz.

Teşkilatımızın seçime hazır olduğunu görüyoruz. Seçim koordinasyon merkezi kurulmuş, mahalle bazında sandık kurulları oluşturulmuş.

Bundan sonra sokak sokak, kapı kapı dolaşarak Allah'ın izniyle zafer elde edeceğiz" şeklinde konuştu.

AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Adnan Kurtuluş da, 136 mahalle başkanı ve gençlik kollarıyla birlikte seçime hazır olduklarını ifade ederek, "Mustafa Dündar başkanımızın tecrübelerinden istifade ederek Osmangazi'de AK Parti belediyeciliğini tekrar hâkim kılacağız, inşallah" dedi.

Batuhan A Mürettebatı İçin Arama Çalışmaları 15. Gününde Batuhan A Mürettebatı İçin Arama Çalışmaları 15. Gününde

2-149