Karacabey’de mahalleler yeni asfalt ve parke taşlarıyla güzelleşiyor

İnegöl'de Trafik Kazası: Motosiklet Sürücüsü Yaralandı İnegöl'de Trafik Kazası: Motosiklet Sürücüsü Yaralandı

Bursa'nın Karacabey ilçesinde Belediye tarafından başlatılan yol çalışmaları kapsamında, Esentepe, Emirsultan, Gazi, Yenimahalle, Hürriyet ve Yenikaraağaç mahalleleri de dahil olmak üzere toplamda 2 bin 195 ton asfalt dökümü gerçekleştirildi. Ayrıca, 15 farklı konumda asfalt ve parke taş çalışmaları yapıldı.

Belediye ekipleri, deforme olan yolları düzenleyerek bakımlı hale getirirken, parke taşı yenileme ve tamir çalışmalarına da devam ediyor. Sazlıca, Akhisar, Boğazköy, Dağkadı gibi kırsal mahallelerde ve Karacaahmet, Tavşanlı, Sırabademler, Gazi, Emirsultan gibi merkezi mahallelerde parke taşı döşeme ve tamiratları gerçekleştirildi.

Belediye Başkanı Ali Özkan, ilçe halkının yaşam standartlarını yükseltmek amacıyla sürekli olarak çalıştıklarını belirterek, asfalt ve parke taş tamiratının ihtiyaç duyulan tüm mahallelerde devam edeceğini vurguladı. Başkan Özkan, Karacabey'i her açıdan yüksek yaşam kalitesine sahip, örnek bir şehir haline getirmek için çalışmaların hızla devam ettiğini ifade etti.

A W140595 03