Bakanlıktan sonra evlenecek çiftlere bir destekte Bursamobilyacılardan

Alarm Sayesinde Yangın Felaketi Önüne Geçildi Alarm Sayesinde Yangın Felaketi Önüne Geçildi

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nın evlenecek çiftlere yönelik sunduğu 2 yılı geri ödemesiz, 48 ay vadeli 150 bin lira kredi fırsatına İnegöl'deki mobilya üreticileri de destek veriyor.

Aile ve Gençlik Fonu'na yapılan başvuruların 15 Şubat'ta başladığı bu program, özellikle 18-29 yaş arasındaki gençleri hedef alıyor ve uygulama pilot olarak deprem bölgesinde başlatıldı.

Wobilimoda Mobilya AVM Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Beşiktepe, genç çiftlere destek olmak amacıyla Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nın sağladığı 48 ay vadeli, 2 yılı geri ödemesiz 150 bin lira kredi desteğine ek olarak kendi sektörlerinde de yardımcı olacaklarını belirtti.

Beşiktepe, 124 mobilya mağazasının bulunduğu Wobilimoda Mobilya AVM'nin gençlere yönelik kampanyalar düzenleyeceğini ve nakliye ile kurulumda destek sağlayacaklarını ifade etti.

İnegöl'de 120 bin metrekare kapalı alanda faaliyet gösteren Wobilimoda Mobilya AVM, 124 üretici firmayla doğrudan üreticiden tüketiciye hizmet veren bir alışveriş merkezi olarak ön plana çıkıyor.

Beşiktepe, kampanyalarının belirli bir süreyle sınırlı olmayıp, bakanlığın destek programı devam ettiği sürece sürekli olarak genç çiftlere yardımcı olacaklarını belirtti.

A W144254 01