İnegöl istişare kültürüyle gelişiyor

İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, daire müdürleri ve başkan yardımcılarıyla bir araya gelerek başarılı bir istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Taban, göreve geldiği 4.5 yılda yüzde 84 başarı elde ettiklerini daire müdürlerinden dinledi.

Başkan Alper Taban, 2019 yerel seçimlerinde vaat ettikleri 94 projenin yüzde 84'ünü hayata geçiren ekibiyle gurur duyduğunu belirterek, "Her bir arkadaşıma emekleri için teşekkür ediyorum" dedi.

Bursa'da Sosyal Medyada Yayılan Köpek Eti Satışı İddiası Asılsız Bursa'da Sosyal Medyada Yayılan Köpek Eti Satışı İddiası Asılsız

İnegöl Belediye Başkanı, istişare kültürünü vurgulayarak, her müdürlüğün sunumlarını dinleyerek çalışmaların başarıya ulaşmasında emeği geçenlere teşekkür etti.

Taban, "Bu çalışmaları hep birlikte yaptık, yine istişare kültürüyle hep birlikte yaparız" diye konuştu.

Başkan Taban, yeni nesil belediyecilik anlayışıyla teknolojiyi ön planda tutarak, çevreye duyarlı ve insan odaklı bir İnegöl hedeflediklerini belirtti.

Taban, "En iyisini yapmakla mükellefiz. Biz görevdeyiz ve en iyi işi yapmakla mükellefiz" diyerek ekip arkadaşlarına teşekkür etti.

Sonuç olarak, İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, istişare kültürüyle elde ettikleri başarıları kutlayarak, yeni projeler için birlikte hareket etme çağrısı yaptı.