Yönetmenliğini Hakan Eser'in üstlendiği filmin başrol oyuncuları, fotoğraf çekimleri için bir araya geldi.

thumbs_b_c_5eccac3d9dee6bd2d7b1e648769ef54d

Yapıma dair açıklamada bulunan oyuncu Gonca Vuslateri, uzun zamandır Gürgen Öz ile bir projede yer almak istediklerini, çekimlerin de çok keyifli geçtiğini söyledi.

Gonca Vuslateri, sette çok güldüklerini ve eğlendiklerini dile getirerek, "Trafiğin, hayatın içinde çekim yapılmadığı zaman normalde daha tedirgin olurum ben.

Ama Datça o kadar güzel bir yer ki. Bu vesileyle biraz tatil yapmış olduk. Kimsenin olmadığı bir yer. Güzel bir sahil. Çekim alanı olarak tabii ki güzel tarafları olduğu gibi dezavantajları da oluyor ama herkes bir ay aile oluyor. Survivor gibi, kapanıp o koyda öyle çektik. Güzeldi bence."

Başrolü paylaştığı Gürgen Öz'ün yeteneğine, zekasına ve doğaçlama gücünü gösteren Gonca Vuslateri, benden büyük biliyorsunuz.

İnsanların gülüp eğlenmeye ihtiyacı var

Oyuncu Gürgen Öz de Vuslateri'nin kendilerini çok güldürdüğünü belirterek, "Gonca Vuslateri içinde müthiş bir komedyen saklı."

Rol arkadaşının yeteneğinden söz eden Gürgen Öz, "Gonca Vuslateri zekasına, yeteneğine gerçekten siz de hayran olacaksınız.

Biz gerçekten çok eğlendik. Keyifli bir iş çıktı. Gonca Vuslateri dediği gibi, uzun süredir 'Bir proje denk gelse çalışsak.' diye konuşuyorduk. O yüzden çok mutlu olduk."

Gürgen Öz, sinema seyircisinin gülmeye ihtiyacı olduğunu vurgulayarak, "Sıkıntılı dönemler, salgın bizi çok boğdu ve yordu birkaç yıldır. Onun dışında başka sıkıntılar da var. İnsanların gidip, gülüp eğlenmeye ihtiyacı var. Biz sette çok eğlendik. Seyircinin de eğleneceğini düşünüyoruz, eğleneceğine inanıyoruz."

Filmin çekimleri Datça'da yapıldı

Yapımcılığını Sacro Film şirketiyle Metin Özcan'ın, kreatif yapımcılığını Hande Alpaslan'ın üstlendiği "Her Şey Dahil"'in çekimleri Datça'da yapıldı.

Gonca Vuslateri ile Gürgen Öz'ün yanı sıra filmde, Hakan Bilgin, Sinan Engin, Nikki Wild, Kaan Yılmaz, Aslı Bankoğlu, Rüya Coric, Özgün Bayraktar, Tuncay Beyazıt, Gülnihal Demir, Yağmur Ün, Gökhan Tevek, Berk Şişman ve Hazal Erişkin de rol aldı.

Film, Faruk, Ayhan ve Kasım'ın dedelerinden miras kalan koyu tatil köyüne çevirerek para kazanma ve arsanın kalan borcunu ödeme çabalarını konu alıyor.