Kadın girişimcileri Hepsiburada ile buluşturan program, Tarım ve Orman İl Müdürlüğünün organizasyonuyla Düzce Kadın Emeği Merkezi'nde gerçekleştirildi.

Türkiye'nin Hava durumu: Isı artışı ve yağışlı hava geliyor Türkiye'nin Hava durumu: Isı artışı ve yağışlı hava geliyor

Aktaş, merkezde iş yeri olan 50 girişimci kadına ve kadın kooperatifleri üyelerine, e-ticaretin önemi ile ürünlerini dijital platforma nasıl taşıyabileceklerini anlattı.

Aktaş,İl Tarım Müdürü Esra Uzun'un daveti üzerine Düzce'de kadın girişimcilere dijital pazarlamanın püf noktalarını anlattıklarını söyledi.

Toplantının verimli geçtiğini belirten Aktaş, "Düzceli kadın girişimcilere ve kooperatiflere e-ticaretin gücü, Hepsiburada girişimci kadınların teknoloji gücü programıyla işlerini nasıl e-ticarete taşıyabileceklerini ve ekonominin bir parçası olabileceklerini anlatmaya geldik. Dijital bariyerlerin aslında eğitim ve karşılıklı iletişimle aşılabileceğini gördük. Düzce'deki tüm kadın girişimcileri ve kooperatifleri e-ticarete davet ediyoruz." diye konuştu.

Programa, Tarım ve Orman İl Müdürü Esra Uzun, Düzce Kadın Emeği Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Nermin Alayıldız, kadın girişimciler ve kadın kooperatiflerinin temsilcileri katıldı.