• DOLAR 33,10 %0.10
  • EURO 36,29 %0.22
  • ALTIN 2.632,20 %0.69
  • BİST100 11.186 %0.47
  • BITCOIN 64.600 %-0.69
  • ETHERIUM 3.432 %-1.21
29°

Yıldırım belediyesi Haberleri

yıldırım belediyesi haberleri ve güncel yıldırım belediyesi gelişmeleri, yıldırım belediyesi ile ilgili tüm video, yıldırım belediyesi fotoğrafları ve yıldırım belediyesi haberleri Bursa Haber - Bursa Haberleri - Bursa Basın sitemizde


Yıldırım

Bursa'nın merkez Yıldırım ilçesi Teferrüç Mahallesi'nde çöp evine dönüştürülen daire, belediye ekipleri tarafından temizlendi.

Yıldırım

Yıldırım Belediyesi Yunus Emre Spor Kompleksi Havuzu, pazartesi hariç haftanın diğer günlerinde 14.00 ile 17.00 saatleri arasında sadece kadınlara hizmet...

Bursa

Yıldırım Belediyesi, Liselere Geçiş Sistemi (LGS) sonrasında gençlere tercih danışmanlığı merkezi ile destek sağlıyor, onlara yol gösteriyor.

Bursa

Yıldırım Belediyesi, kaçak ve depreme dayanıksız binalarla mücadelesini sürdürüyor. Millet Mahallesi'nde 5. kez yıkılmak istenen binanın sahipleri çatıya çıkarak direniyor.

Bursa

Yıldırım Belediyesi, Değirmen Gençlik üyeleri ve şehit yakınları, birlikte Pınarbaşı Garnizon Şehitliği'ni ziyaret etti.

Bursa

Yıldırım Belediyesi, ‘Dönüşüme Cam Doğaya Can Projesi’ çerçevesinde, 7 ayda 90 ton atık cam toplayarak bunları yeniden üretime kazandırdı.

Bursa

Oktay Yılmaz, Yıldırım Belediye Başkanı olarak yeniden seçildi ve önümüzdeki 5 yıl boyunca Yıldırım ve Bursa arasındaki işbirliğini artırmak için...

Bursa

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Akıncıtürk İhsan Dikmen İlkokulu öğrencilerini makamında ağırladı.

Bursa

Yıldırım Belediyesi yeni dönemin ilk meclis toplantısı, Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz başkanlığında gerçekleştirildi.

Bursa

Yıldırım Belediyesi tarafından geçtiğimiz günlerde düzenlenen mazbata töreninde, MHP’li Alparslan Karaaslan’ın, CHP Meclis Üyesi Zülfikar Bal’ı darp etmesinin ardından Yıldırım...

Bursa

Yıldırım Belediyesi’nin Dr. Sadık Ahmet Spor Tesisi’ni modern, fonksiyonel bir yaşam merkezine dönüştürecek çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Bursa

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Bursa Teknik Üniversitesi öğrencileriyle sahurda bir araya gelerek sahur bereketini paylaştı.