• DOLAR 33,04 %0.65
  • EURO 36,04 %0.51
  • ALTIN 2.564,05 %0.57
  • BİST100 %
  • BITCOIN 58.300 %0.87
  • ETHERIUM 3.135 %0.69
29°

Yangın Haberleri

yangın haberleri ve güncel yangın gelişmeleri, yangın ile ilgili tüm video, yangın fotoğrafları ve yangın haberleri Bursa Haber - Bursa Haberleri - Bursa Basın sitemizde


Kestel

Bursa'nın Kestel ilçesindeki Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan bir tekstil fabrikasının bacasında çıkan yangın paniğe neden oldu.

Bursa

Bursa'nın İnegöl ilçesinde ekili buğday tarlalarında yangın çıktı.

Bursa

Bursa'da şehrin en yoğun bölgesindeki makilik alanda çıkan yangın, ağaçlara sıçradı. Ekiplerin hızlı müdahalesiyle yangın kısa sürede söndürüldü.

Bursa

Nilüfer Yolçatı Mahallesi'nde çıkan makilik alandaki yangın, ormanlık alana yayıldı. Yangın sırasında birçok hayvan telef olurken, çiftlikte bulunan atlar kurtarıldı.

Bursa

Bursa Valisi Mahmut Demirtaş, Uludağ Üniversitesi kampüsündeki ormanlık alanda çıkan yangının kısmen kontrol altına alındığını belirtti.

Bursa

Başkan Bozbey, Uludağ Üniversitesi'ndeki yangın için "Yurtların Boşaltılması Talimatını Verdik, Önceliğimiz Can Güvenliği" dedi.

Bursa

Nilüfer bağlı Yolçatı Mahallesi'nde makilik alanda çıkan yangında, itfaiye ve Orman Bölge Müdürlüğü ekipleri ile bölgede çalışma yapan gazeteciler alevler...

Bursa

Nilüfer Yolçatı Mahallesi'nde makilik alanda çıkan yangın, Uludağ Üniversitesi'ne ait bir tesisin çatısına da sıçradı ve çatı yanarak hasar gördü.

Bursa

Bursa'nın Nilüfer ilçesi Yolçatı Mahallesi'nde makilik alanda çıkan yangın, ormanlık alana yayıldı.

Bursa

Bursa'nın Kestel ilçesinde seyir halindeki bir otomobil aniden alev aldı.

Bursa

Bursa'nın Nilüfer ilçesine bağlı Yolçatı Mahallesi'nde makilik bir alanda yangın meydana geldi.

Bursa

Bursa'nın İnegöl ilçesi Hamzabey Mahallesi'nde ekili tarlalarda yangın çıktı. Yangın sonucunda 8 çiftçiye ait 80 dönüm buğday ekili tarla zarar...