• DOLAR 32,25 %0.21
  • EURO 34,89 %0.11
  • ALTIN 2.424,64 %0.61
  • BİST100 10.765 %-0.26
  • BITCOIN 67.405 %-3.29
  • ETHERIUM 3.656 %-3.87
14°

Yakup canbolat Haberleri

yakup canbolat haberleri ve güncel yakup canbolat gelişmeleri, yakup canbolat ile ilgili tüm video, yakup canbolat fotoğrafları ve yakup canbolat haberleri Bursa Haber - Bursa Haberleri - Bursa Basın sitemizde


Bursa

Yeni kararname ile Bursa Valiliği görevinden Aydın Valiliğine atanan Yakup Canbolat, Bursa Valilik binasının önünden uğurlandı.

Bursa

Alinur Aktaş, Ramazan ayında deprem bölgesinde verecekleri iftarlara, Bursa’nın deprem riski taşıyan bölgelerinde yaşayan insanları da götüreceklerini söyledi.

Bursa

Bursa Basın - Bursa Valisi Yakup Canbolat, Anadolu Ajansının düzenlediği "Yılın Fotoğrafları"nda oy kullandı.

Bursa

BURSKOOP marifetiyle burslardan yararlanan öğrencilerin tamamen şeffaf bir şekilde, değerlendirme ile belirlendiğini öğrenen iş dünyası, kesenin ağzını açtı.

Bursa

Bursa Basın - Bursa'da Diyanet İşleri Başkanlığının organizasyonuyla kutsal topraklara gidecek hacı adaylarının ilk kafilesi dualarla yolcu edildi.

Osmangazi

Bursa Basın - Bursa Osmangazi gazi ilçesi Yunuseli Havaalanı yakınında tek motorlu eğitim uçağının düşmesi sonucu 2 pilot yaşamını yitirdi.

Bursa

Bursa’nın 2022 Türk Dünyası Başkenti seçilmesi nedeniyle yıl boyu yapılacak etkinliklerin resmi açılış töreni, 20’ye yakın ülkeden 700 sanatçının katılımıyla...

Bursa

Bursa Valisi Yakup Canbolat Miraç Kandili münasebeti ile bir mesaj yayımladı.

Bursa Haber

Bursa Valisi Yakup Canbolat "Uluslararası Uyuşturucu Kullanımı ve Kaçakçılığı ile Mücadele Günü" nedeniyle bir mesaj paylaştı. Vali Canbolat mesajında şu...

Bursa

Bursa Valiliği tarafından yapılan açıklamada 23 Haziran 2021 Tarihli İl Hıfzıssıhha Kurul Kararı duyuruldu. Buna göre;