• DOLAR 32,20 %-0.01
  • EURO 35,03 %0.02
  • ALTIN 2.516,34 %0.63
  • BİST100 10.720 %0.72
  • BITCOIN 67.199 %-0.26
  • ETHERIUM 3.114 %0.52
26°

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Haberleri

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı haberleri ve güncel Ulaştırma ve Altyapı Bakanı gelişmeleri, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı ile ilgili tüm video, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı fotoğrafları ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanı haberleri Bursa Haber - Bursa Haberleri - Bursa Basın sitemizde


Ekonomi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Başakşehir-Kayaşehir arasında Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’nden geçecek metromuzun son aşamasına geldik."

Gündem

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, yazılı açıklamasında, İstanbul'un simge yapılarından Çamlıca Kulesi.

Gündem

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "2022 yılı Haziran ayına kadar 50 model kubbe, 39 model sepet ve 34 model...

Ekonomi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, çevreci yatırımlarla ekonomiye yıllık 28,2 milyar dolar katkı sağladıklarını duyurdu.

Gündem

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Kovid-19 salgınının etkilerinin azalmasıyla birlikte yasaklamasız kutlanan ilk Ramazan Bayramı tatili.

Gündem

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, 29 Nisan-4 Mayıs tarihlerinde 2 milyon 970 bin kişinin hava yoluyla seyahat ettiğini söyledi.

Gündem

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, “Avrasya Tüneli’nin sağladığı ayrıcalıktan bundan sonra motosiklet kullanıcıları da faydalanacak.”

Gündem

Turizmin kalbi Antalya'nın ulaşımını rahatlatacak Phaselis Tüneli, yarın Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'nun katılacağı törenle hizmete girecek.

Ekonomi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, 2022 yılının ilk çeyrek uçak ve yolcu verilerini paylaştı.

Ekonomi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Tokat Yeni Havalimanı'nın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla 25 Mart'ta açılması hedefleniyor.

Siyaset

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Trafik kısmen de olsa şu an işliyor. Mahmutbey-Hadımköy ve Yassıören-Çatalca.

Ekonomi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Türksat 5B uydusunun aralık ayı sonunda fırlatılmasının planlandığını duyurdu.